Вікіпедія

Українську Вікіпедію почали частіше читати: відвідуваність зросла на 21%

Shutterstock

У грудні українська версія сайту опинилася на 17-му місці у світі за відвідуваністю

У 2020 році українську Вікіпедію користувачі відвідували 855,1 млн разів. Це на 21% більше разів, ніж у 2019 році, коли кількість переглядів сторінок сягнула 707,5 млн. Про це повідомляється у блозі редакторів української Вікіпедії.

У грудні українська версія сайту опинилася на 17-му місці у світі за відвідуваністю. Кількість переглядів сторінок за місяць становила 90,8 млн (+26 % до грудня минулого року).

За рік україномовна версія сайту опустилися у світовому рейтингу на сходинку вниз, пропустивши вперед турецьку Вікіпедію, яка минулого року була під забороною. Однак відрив від корейської і чеської, які ми обігнали у 2019, збільшився, а від шведської, яка поки що попереду, зменшився.

Українська Вікіпедія створена 30 січня 2004 року і має 538 461 зареєстрованих користувачів і 47 адміністраторів. Також вона містить понад мільйон статей, які написані суто українською мовою.

Читайте також: Kyiv, а не Kiev: Вікіпедія почала правильно писати назву столиці

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ