Санта-Клаус у Нью-Йорку роздає гроші бідним

Справжній Санта-Клаус крокує вулицями Нью-Йорка, який досі не оговтався після руйнівного урагану "Сенді". Невідомий доброчинник - роздає постраждалим від стихії по 100 доларів.

До Різдва - він планує роздати таким чином 100 тисяч доларів. Свою роботу розпочав напередодні з району Нью-Джерсі. На кожній банкноті, яку роздає Санта - стоїть маленький червоний штамп. Чоловік не називає свого імені та не показує журналістам обличчя. Відомо лише, що він - заможний бізнесмен. Каже, традицію роздавати гроші - перейняв від свого друга з Канзасу - Ларі Стюарта. Той роками перед різдвом роздавав гроші нужденним у притулках та безкоштовних їдальнях. Стюарт помер у 2007-му. Він встиг роздати більше мільйона доларів. Нинішній таємний Санта - вже побував у кількох американських містах.

Санта-Клаус: "Я цілком серйозно, беріть гроші! Купіть дітям трохи більше, аніж ви збиралися, добре? І передавайте доброту далі, домовилися?"

Американець: "У моїх дітей дні народження один за одним, ще й різдво. А доходу ж зараз ніякого. Боже, у мене відчуття, ніби мені мільйьон подарували!"

Американка: "Ми втратили будинок і все майно. Зараз чекаємо, може страхова щось виплатить. Я поки намагаюся хоча б новий одяг купити та якось повернутися до нормального життя".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ