Сім'я Вілсонів

Жінка дізналася про свою вагітність на наступний день після смерті чоловіка

gofundme.com

Народження малюка очікується у квітні 2021 року

Австралійка дізналася, що вагітна, на наступний день після того, як її чоловік загинув. Про це пише Daily Mail.

Одного дня 44-річний Саймон Вілсон відправився на місцевий пляж, щоб зайнятися серфінгом. На, жаль, чоловік потонув. Медики штату Квінсленд припустили, що у чоловіка стався напад, однак вони не уточнили, про яку саме хворобу йде мова.

Дружина загиблого Ліза залишилася одна із двома дітьми — дочка Ава, 8 років, і син Фінн, 4 роки. Та вже наступного дня вона дізналася, що вагітна втретє.

Жінка розповіла, що раніше підозрювала про свою вагітність, та не хотіла поспішати. "Але після того, що сталося мені потрібно було знати", - пояснила Ліза, зазначивши, що через кілька днів це підтвердив лікар.

''Мої діти точно збережуть цю пам’ять (про батька — ред.) для свого нового брата чи сестри. Вони будуть знати, ким був їхній тато і як він любив усіх нас'', - сказала вона.

Народження малюка очікується у квітні 2021 року.

Ліза підкреслила, що її чоловік завжди знаходив час, щоб навчити дітей новому і просто пограти з ними. ''Він любив радувати їх маленькими походами, поодинці або разом. Він наполегливо працював, щоб забезпечити нас, хотів дарувати нам милі речі і організовувати для нас пригоди'', - зазначила жінка.

Незнайомі люди почали допомагати родині Вілсонів після того, як близька подруга сім'ї організувала збір грошей для вдови і її дітей. До теперішнього моменту вдалося зібрати 42 тисячі австралійських доларів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ