Викрадені українські туалети в Росії

Як розкрадання унітазів допомогло російській економіці – Магда прокоментував фан-відео з Путіним

Скріншот відео

На думку директора Інституту світової політики, Україна має сама продокувати такий контент

В мережі з'явилося фан-відео розмови президента Росії Володимира Путіна з "посадовцем" щодо зростання російської економіки. "Драйвером економічного зросту стали безпрецедентні кроки, вжиті Міноборони. Це абсолютно інноваційний підхід. Світ такого ще не бачив. З конфіскованих українських кораблів були викручені розетки класа євро", – йдеться в ролику.

Директор Інституту світової політики Євген Магда в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" прокоментував відео: "Доки ми будемо сміятися над Росією, перемогти нас буде важче. Наскільки я розумію, це зробили в Росії. Там уміють жартувати над своєю владою. Хоча людей, які жартують над російською владою, за дивних обставин, менше, ніж тих, хто хоче жартувати над будь-якою українською владою. Технологічно це називається глибинний фейк. Україна має продукувати подібні речі. Якщо ми не будемо цього робити, то як ми збираємося боротися з Російською Федерацією? Купуючи російський газ?"

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, Росія повернула Україні захоплені 25 листопада 2018 року в Керченській протоці кораблі. Після їхньої перевірки військові зазначили, що судна перебувають в поганому стані. З них зокрема познімали плафони, розетки і унітази. А колишній бранець Кремля, моряк Андрій Ейдер заявив, що з кораблів вкрали навіть труси.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ