В Росії можуть заборонити продавати сигарети жінкам

Фото missfit.ru

У Держдуму РФ внесли законопроект про заборону продажу сигарет жінкам віком до 40 років, а також жінкам будь-якого віку у присутності їхніх неповнолітніх дітей.

Відповідний документ вже опубліковано на сайті нижньої палати російського парламенту 9 червня.

Законопроект вніс депутат від КПРФ Іван Нікітчук. Він пропонує штрафувати порушників на суму від трьох до семи тисяч рублів.

Автор законопроекту зазначає, що обмеживши продаж тютюнових виробів жінкам, можна покращити демографічну ситуацію в країні.

Нагадаємо, з 1 червня у Росії набув чинності закон, згідно з яким забороняється палити в магазинах, ліфтах, медичних та освітніх закладах, на дитячих майданчиках, стадіонах, на АЗС, вокзалах, зупинках громадського транспорту і в метро, ​​в офісах і на робочих місцях, в ресторанах, барах і кафе, в готелях , гуртожитках, на ринках, у поїздах далекого прямування і суднах далекого плавання та на платформах приміських поїздів.

Окрім того, заборонена роздрібна торгівля тютюном на залізничних та автовокзалах, в аеропортах, а також морських і річкових портах, в готелях, на станціях метро і в кіосках, через автомати та Інтернет.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ