У Білорусі стратили студента

Фото "Наша Ніва"

У Білорусі привели у виконання смертний вирок студенту Павлу Селюну, якого визнали винним у подвійному вбивстві.

"Сьогодні стало відомо, що стосовно 23-річного студента істфаку БДУ Павла Селюна виконаний смертний вирок" , - повідомили в незареєстрованому в Білорусії правозахисному центрі "Весна", передає "Интерфакс".

"Сьогодні мати Селюна дізналася від адвоката, що вирок приведений у виконання. Адвокат прийшла на зустріч з підзахисним, проте в СІЗО їй повідомили, що Селюн "вибув за вироком. На простій мові це означає розстріл" - сказали правозахисники.

За інформацією правозахисного центру, "ніяких письмових документів або повідомлень родичам Павла не надіслали. Мати до останнього не знала рішення комісії про помилування, а також дату виконання вироку. Найближчими днями вона збиралася на побачення з сином".

12 червня 2013 Гродненський обласний суд визнав винним Павла Селюна 1990 року народження в умисному вбивстві двох осіб, вчиненому з особливою жорстокістю, нарузі над трупом, таємному викраденні майна та розкраданні у громадянина паспорта та інших важливих документів. Він був засуджений до виняткової міри покарання - смертної кари. Верховний суд не задовольнив касаційну скаргу Селюна і залишив йому смертну кару.

Як нагадує Tut.by, подвійне вбивство сталося в місті Гродно 5 серпня 2012 рокуСелюн не тільки вбив свою дружину та її коханця: труп останнього він розчленував і викинув у сміттєвий бак, а голову забрав із собою. З головою в сумці його і затримали правоохоронці в поїзді в Волковиську.

Мати Павла звернулася до президента Білорусі Олександра Лукашенка і глави БПЦ (на той час) Філарета з проханням посприяти тому, щоб її сина помилували - замінили смертну кару на альтернативне покарання - довічне ув'язнення. Сам засуджений також звернтався з проханням про помилування на ім'я Лукашенка.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ