Британська дизайнерка створила перший у світі твідовий костюм для коня

dailymail.co.uk

Завтра, 15 березня, вбрання представлять на щорічних кінських скачках Челтенхема

Дизайнер з британського графства Глостершир створила перший у світі твідовий костюм для коня, повідомляє The Daily Mail.

Для цього Еммі Сендхем-Кінг знадобилося в 10 разів більше тканини, ніж для виробництва такого ж вбрання для людини. Дизайнер витратила на роботу чотири тижні. "Створити перший у світі твідовий костюм для коня було найважчим випробуванням за всю мою кар'єру. Я використовувала 18 метрів оригінальної тканини марки Harris Tweed", - розповіла Сендхем-Кінг. 

Тканину Harris Tweed виробляється вручну жителями шотландських островів Гарріс, Льюїс, Норт-Уист, Барра і експортується більш ніж у 40 країн.

Першим костюм із трьох частин приміряв кінь Морстід. Він представить вбрання на щорічних кінних перегонах Челтенхема у вівторок, 15 березня. 

За інформацією видання, у грудні 2015 року редактор журналу Maxim Джаред Келлер став ініціатором дискусії у Twitter про те, як саме собаки носили б штани, якби їм потрібно було це робити. Питання супроводжував малюнок з двома собаками - на одній штани, надягнені тільки на задні лапи, на іншій - на всі чотири.

Як повідомляв 5.ua, американські вчені створили костюм для старого пінгвіна, який почав лисіти

ПРОКОМЕНТУЙТЕ