Спеціально створений Aston Martin DB10 для останнього фільму про агента 007 продадуть за $1,4 млн

astonmartin.com

Aston Martin DB10 створювався спеціально для "007:Спектр" і не повинен був виставлятися на продаж. Однак для одного екземпляра британський автовиробник вирішив зробити виняток.

Про це повідомляє офіційний сайт виробника. Найновіший з автомобілів Бонда буде виставлений на аукціоні Christie's, який пройде 18 лютого 2016 року в Лондоні. Очікується, що ціна Aston Martin DB10 перевищить позначку в 1 мільйон фунтів ($1,4 млн). Усі кошти від продажу будуть передані у фонд міжнародної організації "Лікарі без кордонів".

Для 24-го фільму про британського супершпигуна було побудовано 10 автомобілів. На аукціоні буде виставлено один з двох екземплярів, які не піддавалися модифікаціям, а служили для показових виступів. Саме цей DB10 був присутній на світовій прем'єрі стрічки, що пройшла в Альберт-холі в Лондоні. Виконавець головної ролі Деніел Крейг залишив на автомобілі свій автограф.

Aston Martin не дає докладних характеристик DB10. Відомо, що автомобіль оснащено 4,7-літровим бензиновим двигуном, який працює в парі з 6-швидкісною механічною трансмісією. Максимальна швидкість складає 305 км/год

Як повідомляв 5.ua, український футболіст виставив на аукціон медаль Ліги Європи - кошти підуть на потреби АТО.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ