У Києві курсує ретропоїзд Діда Мороза

swrailway.gov.ua

З 3 по 14 січня ретропоїзд Діда Мороза у Києві курсуватиме двічі на день, відправлення поїзда - з першого перону вокзалу станції Київ-Пасажирський.

Про це повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці.

"З 3 січня по 14 січня 2016 року ретропоїзд Діда Мороза курсуватиме двічі на день. У перший рейс він відправлятиметься щоденно об 11:10 та прибуватиме на центральний вокзал у місті Київ о 12:58. У другий рейс казковий поїзд відправлятиметься о 13:48 та прибуватиме на вокзал о 15:42", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відправлення поїзда з першого перону вокзалу станції Київ-Пасажирський. Дітей та батьків зустрічатимуть Дід Мороз і Снігуронька, а в поїзді проходитиме розважальна новорічна програма.

По Києву поїзд Діда Мороза курсує з 19 грудня 2015 року. Поїзд рухається за допомогою справжнього паровоза. До складу ретропоїзда входять три вагони.

По закінченню поїздки, маючи на руках квиток на рейс у новорічному поїзді, дітлахи та дорослі можуть відвідати виставковий майданчик, присвячений історії рухомого складу, який розташовано на 14-й колії ст. Київ-Пасажирський.

Нагадаємо, окрім центральної святкової локації на Софійській та Михайлівській площах, святкові заходи із 19 грудня тривають також на Поштовій, Контрактовій і Троїцькій площах, а також на Співочому полі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ