Британка прикрасила свій дім до Різдва на $41 тис. (фото)

@NE1fmBreakfast / Twitter

На стелі свого будинку вона розмістила 2530 іграшок.

73-річна мешканка міста Суонсі (Південний Уельс, Велика Британія) Сільвія Поуп (Sylvia Pope) прикрасила стелю у вітальні свого будинку 2530 різдвяними іграшками. Це обійшлося їй у $41 тис, пише ABCNews.

Жінка почала декорувати своє житло в середині вересня. А знімати прикраси не планує раніше березня, оскільки доклала до їх розвішування купу зусиль. "Це безглуздя, щоб вони повисіли зовсім недовго", - зазначає Сільвія.

Видання зазначає, що британка почала збирати різдвяні іграшки у 1999 році, прикрашання житла до Різдва стало для неї щорічною традицією. У колекції Поуп низка рідкісних іграшок – у вигляді червоного лондонського автобуса, нью-йоркського таксі, старомодних телефонів, вертольотів і навіть банки кока-коли. Щорічно жінка витрачає близько $200 на нові прикраси.

"Наступного тижня я полечу на кілька днів до Праги, де завітаю на різдвяний базар. Сподіваюся, що придбаю там багато нових іграшок", - розповідає Поуп і додає: "Коли я була в Нью-Йорку, мені довелося купити окрему валізу для того, щоб привести придбані там прикраси. Це було прекрасно".

Як повідомляв 5.ua, новорічні ялинки засвітили у Вашингтоні та Вифлеємі. 7 грудня головну новорічну ялинку почали прикрашати у Києві.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ