Капсульний гардероб

Капсульний гардероб: з чого розпочати створення базового гардеробу?

answear.ua

Ви мріяли колись про те, щоб ваш гардероб був заповнений лише речами, які відображають ваш стиль та спосіб життя?

Уявіть свою шафу, в якій немає місця хаосу, а лише одяг, взуття та аксесуари, що ідеально гармонують між собою. Насправді досягти цього дуже легко, якщо спробувати створити капсульний гардероб. Концепція капсули, що передбачає розумний і збалансований підхід до формування колекції одягу, набуває все більшої популярності серед справжніх цінителів моди та стилю. І ми тут, щоб допомогти вирішити це завдання.

Що таке капсульний гардероб?

Капсульний гардероб - це колекція тільки необхідних предметів одягу, які вам потрібні для повсякденного одягу. Часто гардероби можуть бути заповнені речами, які ми насправді ніколи не носимо. Капсула зосереджена якості, а чи не кількості, і невелика кількість речей у ньому взаємодіють між собою в такий спосіб, щоб створювати безліч нарядів чи образів. Він також орієнтований на вічність, а не на тренди чи швидку моду. Як правило, в капсулі присутні від 5 до 10 речей, які легко поєднувати із взуттям та аксесуарами.

Як почати створювати капсульний гардероб?

Створення капсульного гардеробу – це процес, що вимагає ретельного обмірковування та планування. По-перше, вам потрібно зробити ревізію у своїй шафі. Потім необхідно позбавитися всіх речей, які вам не подобаються, які ви вже не носите, і які не відповідають вашому розміру. Приберіть також речі, які не підходять тому стилю, який ви бажаєте носити. Нехай у вашому гардеробі залишаться лише ваші улюблені речі, в яких вам добре. Далі переходьте до купівлі базових речей, які становитимуть основу вашої капсули. Це може бути маленька чорна сукня, універсальна пара джинсів, майки і класичний светр або кардиган, які ідеально підходять до витончених чобіт Мекс. Важливо зосередитися на універсальних предметах, які можна носити у різний спосіб, щоб максимально розширити кількість створюваних образів.

Гардероб
Гардероб
Фото: pexels.com

Як створити максимально універсальний гардероб?

Збираючи капсульний гардероб, важливо досягти результату, при якому з мінімальною кількістю предметів одягу можна створити максимальну кількість образів. Щоб досягти цього ефекту, додайте до свого гардеробу такі обов'язкові речі:

  • Нейтральні базові речі – топ, сорочка, светр, штани, спідниця нейтральних відтінків забезпечать універсальну базу. Змішуйте та поєднуйте ці предмети, залишаючи місце для яскравих акцентів або аксесуарів.
  • Яскраві елементи – піджак оверсайз, спідниця у велику клітку, безрукавка Columbia, які чудово підходять до всіх базових речей та дозволять створити яскравий акцент.
  • Багатофункціональні аксесуари – шарфи, пояси та прикраси підвищують самовираження і відмінно завершують будь-який образ.

Ретельно підбираючи ці елементи, ви розкриваєте повний потенціал мінімального гардеробу, приймаючи універсальність і простоту, і знижуєте втому від прийняття рішень та безладдя, пов'язане з надмірною кількістю варіантів одягу.

Але слід звернути увагу на той факт, що у вас може бути в шафі відразу кілька капсул, наприклад: для офісу, для відпочинку і для урочистих заходів. Молоді мами створюють свою капсулу, жінки, що подорожують, – свою. Не важливо, якою справою ви зайняті в цей момент життя, головне підібрати саме такий гардероб, який ідеально впишеться у ваш стиль і спосіб життя.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ