Ліжко

Основні причини для покупки ортопедичного матраца

freepik.com

Комфорт для користувачів будь-якого віку

Щоб підвищити якість сну, фізичний комфорт та зручність відпочинку, багато людей ухвалюють рішення придбати ортопедичний матрац замість звичайного. Він допоможе покращити спальне місце, навіть якщо ваше ліжко чи диван має чималий термін використання.

Є цілих шість причин, завдяки яким ця покупка варта своїх грошей. Забігаючи наперед скажемо, що гарний вибір якісних виробів різного типу пропонує магазин матраців і топерів MatrasRoll.

Правильне положення тіла під час сну

Головна перевага ортопедичних матраців – забезпечення анатомічного положення людини. У результаті відпочинку:

  • не викривляється хребет;
  • розслаблюються м'язи;
  • знімається навантаження з суглобів.

Якісний матрац допомагає формувати здорову кісткову структуру та м'язовий каркас, а людям, які вже мають хвороби опорно-рухового апарату, він дозволяє суттєво покращити стан. Сон стає міцним та здоровим, а зранку ви прокидаєтесь бадьорими та сповненими сил.

Підлаштування ліжка під індивідуальні параметри

Річ у тому, що ортопедична продукція завжди повинна вибиратися з урахуванням віку, ваги, фізичних параметрів користувача. Це дає можливість облаштувати спальне місце індивідуально, щоб досягти максимального комфорту. Найкраще з цим завданням справляються матраци з незалежним пружинним блоком, вони здатні забезпечити оптимальну підтримку кожної частини тіла.

Комфорт для користувачів будь-якого віку

Завдяки тому, що ортопедичні матраци випускаються жорсткими, середньої жорсткості та м'якими, легко підібрати модель як для молодої, так і для літньої людини. Наприклад, для дітей до трирічного віку варто купувати жорсткі вироби. Підліткам і молодим людям краще звернути увагу на матраци середньої жорсткості, а особам у поважному віці підійдуть м'які варіанти.

Турбота про здоров'я

Особливо рекомендується звернути увагу на матраци з ортопедичним ефектом людям із хронічними захворюваннями хребта (остеохондрозом, сколіозом). Полегшити стан допоможуть блоки з незалежними пружинами та безпружинні моделі з невисокою жорсткістю. Вони не лише підтримують спину, але й знімають навантаження з суглобів.

Компенсація ваги користувача

Маса тіла – це чи не найважливіший параметр, який варто брати до уваги при купівлі матраца. Від того, наскільки уважно ви поставитеся до цього питання, буде залежати не лише комфорт, але й ваше здоров'я. Чим більша вага користувача, тим вищою, щільнішою та жорсткішою повинна бути модель матраца.

Відмінний варіант для алергіків

Усі ортопедичні матраци виробляються з екологічних, гіпоалергенних та безпечних матеріалів. Вони не провокують подразнень шкіри та дихальних шляхів. Частіше за все виробники використовують біологічно інертні наповнювачі, у яких не розвиваються грибки, цвіль, патогенна флора.

Звісно, ціна ортопедичного матраца може видатися високою. Однак, враховуючи, що ви отримаєте комфортний та якісний сон, довгий термін експлуатації та очевидну вигоду для здоров'я, то вартість виходить не такою уже й великою. Тому не варто економити на собі та своїх близьких, купуйте якісні товари для сну й відпочинку та будьте здорові.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ