We Are The Promise

Відеоробота Келсі Кімберлін, знята українцями, просить світ зупинити авторитаризм та тиранію

5.ua

Текст пісні We Are The Promise є ідеальним гімном для руху за свободу

Келсі Кімберлін, американська співачка українського походження, звертається до світу із закликом задуматися про наслідки авторитаризму та зрозуміти, наскільки важливою є зараз підтримка України у боротьбі з російською агресією. У її новому відео на пісню "We Are The Promise", створеному українською командою, у метафоричній формі показано світ, де музика заборонена, а музикантів карають за "порушення мовчання".

"У ролі головного героя-музиканта я, подібно партизанському ватажку, протистою диктатору, а його зомбована армія постійно намагається мене зупинити", – розповідає Келсі: "Ця історія є не лише метафорою дій авторитарних режимів, таких як росія, але й передвіщає, у певному сенсі, повномасштабне вторгнення в Україну у 2022 році. Текст цієї пісні є ідеальним гімном для рухів за свободу, а гаслом є зухвалий і невибагливий бойовий клич до перемоги: "Ми – обіцянка, ми – слава, ми – історія".

Попри соціально важливий посил тексту, окремої уваги заслуговує музичне оформлення треку. Майстерне звучання композиції залучає слухачів у світ віртуозного виконання, який поєднує велич оркестрових аранжувань та глибину вокалу, створюючи відчуття невідкладності та непокори, та робить текст пісні по-особливому значущим.

У світі, де зростає правий популізм і нормалізується авторитаризм, заклик Келсі Кімберлін стає актуальнішим, ніж будь-коли. Вона просить об'єднатися проти залякування, подолати страх та розкол, щоб відновити нашу спільну обіцянку свободи та демократії. Наскільки важливо це зараз, Келсі добре знає, адже нещодавно втратила двоюрідного брата, який боровся за українську свободу від російських окупантів на Авдіївському напрямку.

Крім творчості, Келсі Кімберлін займається просвітницькою та громадською діяльністю, переконуючи, що перемога України – це перемога цивілізованого світу.

"Тому ми не можемо відступати, ми повинні діяти на всіх фронтах, щоб зберегти не лише теперішнє, але й майбутнє", – каже співачка.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ