Металочерепиця

Чи вважається металочерепиця довговічним матеріалом?

citybud.in.ua

Металочерепиця – покрівельне покриття у вигляді хвилястих листів металу, для якого характерна тривала експлуатація

Саме завдяки довговічності та невибагливості у догляді, металочерепиця набула такої популярності, як жоден інший покрівельний матеріал. Проста, але технологічно продумана структура, особливість профілю та витривалість металевої основи – всі ці фактори характеризують металеву черепицю як вдале рішення для покрівлі дахів.

Як довго служить металочерепиця

Якість будь-якого покрівельного покриття визначається терміном його можливої служби без ремонту, тож для металочерепиці цей термін може становити від 15 до 50 років. Такий великий діапазон пов'язаний з різницею характеристик продукції різних виробників. Довговічність металочерепиці – це:

 • Можливість матеріалу служити кілька десятиліть.
 • Відсутність необхідності виконувати ремонтні роботи під час експлуатації покриття.
 • Збереження декоративної естетичності даху, незважаючи на постійну негативну дію сонця та опадів.
 • Економія на додатковому обслуговуванні покрівлі.

Як правило, із гарантійних документів можна дізнатися, скільки прослужить конкретна продукція. Сітібуд звертає увагу на те, що матеріали з металу європейського зразка мають більше шансів для тривалої експлуатації. На сайті компанії citybud можна ознайомитись:

 • якого походження буває сировина;
 • які відмінності може мати цинковий шар;
 • скільки варіантів полімеру є у продажу;
 • з асортиментом форм хвилі.

Вплив технічних характеристик термін служби

Щоб металочерепиця служила довго, вона повинна мати набір певних характеристик, які захистять від негативних зовнішніх впливів. У розрізі характеристик впливу виглядає так:

 1. Товщина металу. Тривалий термін служби можливий тільки для металочерепиці, яка виготовлена з листів достатньої товщини. Такою вважається товщина 0,45-0,5 мм, хоча це не єдиний параметр, що визначає загальну міцність листів.
 2. Оцинкування. Щоб метал не іржавів і не відбувалося наскрізної руйнації, він повинен мати оцинковування високого класу – від 200 до 275 г/м.кв. Оцинкування – це захист від опадів, які можуть спричинити виникнення іржі або корозії.
 3. Полімер. Покриття полімеру забезпечує естетичні характеристики металу, також захищає від механічних пошкоджень. Тільки якісне полімерне покриття дозволяє металочерепиці довгий час залишатися у вихідному відтінку, не покриватись плямами.

За технічними характеристиками матеріалу можна зрозуміти, якою буде тривалість служби металочерепиці. Адже це головний критерій вибору більшості покупців, а на другому місці стоїть ціна продукції.

 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ