Подарунки на Новий рік

Корисні та приємні подарунки на Новий рік: рейтинг від Першого Кембриджського центру

Сambridge.ua

Новий рік уже на носі, а ви й досі ламаєте собі голову над ідеями для подарунків рідним? Ми підготували для вас рейтинг 10 найкращих презентів для друзів, знайомих та членів родини

Ось вам порада: перед тим, як перейти до покупок, згадайте про вподобання та інтереси людини, якій ви хочете зробити приємність. Тож розгляньмо ідеї корисних та приємних подарунків під ялинку!

1 місце

Найкращим подарунком для близької людини на Новий рік, безумовно, будуть курси англійської мови. Окрім того, що вивчення англійської надасть більше впевненості та розвине мовні навички, воно також допоможе зростати у карʼєрному плані.

Варто зауважити, що вивчення англійської розвиває памʼять та концентрацію, що сприяє загальному саморозвитку. Ба більше, подарувавши сертифікат на навчання у Сambridge.ua, ви розширите горизонти та вікно можливостей для близької людини. А також — забезпечите комфортне та приємне навчання.

2 місце

Гадаємо, ви погодитесь, що книга — корисний подарунок на усі випадки життя. Крім того, він підійде чи не кожній людині, адже різноманітність жанрів, форматів та історій величезна.

Враховуючи інтереси отримувача, ви можете обрати книгу, яка відповідатиме його уподобанням, хобі чи роду зайнятості. Ба більше, такий презент допоможе розширити світогляд та здобути нові знання. 

Тому книга — це чудова можливість показати свою уважність та знання індивідуальних інтересів і смаків близької людини, що робить цей подарунок особливим. 

Подарунки на Новий рік
Подарунки на Новий рік
Фото: Сambridge.ua

3 місце

Вас оточують творчі люди? Подаруйте їм можливість розкрити свій талант та покращити навички.

Для креативних людей з вашого кола спілкування оберіть творчий подарунок. Це може бути картина за номерами, набір для вʼязання чи рукоділля, сертифікат на майстер-клас ліплення з глини.

Обовʼязково врахуйте вподобання людини, якій ви будете купувати подарунок.

4 місце  

Не знаєте, що подарувати людині, яка по вуха у справах? Чудовий варіант — сертифікат у SPA чи на масаж. 

Впевнені, що отримувач такого подарунка обовʼязково подякує вам за можливість розслабитися та насолодитися спокоєм. 

Крім того, такі процедури знімуть напругу, покращать самопочуття та стануть чудовим початком нового року для затятого «трудоголіка».

5 місце

Якщо у вашому оточенні є людина, яка обожнює готувати, то ідеальним подарунком для неї на Новий рік можуть стати:

  • набір для приготування коктейлів,
  • девайси для власного виготовлення шоколаду або кондитерських виробів,
  • стійка для ножів,
  • подарунковий набір різноманітних соусів.

Такими презентами ви розширите кухонний арсенал і подаруєте незабутні враження від улюбленого заняття.

Подарунки на Новий рік
Подарунки на Новий рік
Фото: Сambridge.ua

6 місце

Для родича чи друга, який фанатіє від домашнього затишку, ідеальним подарунком буде, звісно, посуд!

Ви можете придбати набір чашок чи тарілок, красиві скатертини чи макет сервірування столу, а ще краще — майстер-клас з гончарства.

Зауважте, що якісний посуд довго та надійно служитиме, нагадуючи про вас.

7 місце

Бʼємося об заклад, що серед ваших друзів точно є ті, хто не може жити без музики. Власне, таким людям варто дарувати щось, що безпосередньо повʼязане з музичним мистецтвом.

Чудовим подарунком для шанувальника вінілових програвачів будуть колекційні платівки з якісною музикою. Крім того, хорошим презентом можуть стати музична колонка і якісні навушники.

Словом, приділяйте увагу смакам та інтересам ваших друзів. Вони точно подякують вам за це!

8 місце 

Для кожного мандрівника корисними будуть якісна валіза чи місткий рюкзак. Вони можуть слугувати стимулом до нових подорожей та пригод.

Якщо серед ваших друзів та членів родини є туристи — сміливо використайте цю ідею для подарунка. 

Таким чином ви зробите приємно близькій людині, а подарунок буде нагадувати про вашу дружбу в подорожах.

9 місце

Якщо ви хочете зробити подарунок людині, яку дуже цінуєте, чудовим варіантом буде фотоальбом зі спільними спогадами та приємними побажаннями.

Створення альбому — це копітка та старанна робота, яка вимагає чимало часу. Власне, такий подарунок — ідеальний спосіб виразити свою любов, повагу та підкреслити цінність ваших стосунків з людиною. Впевнені, що отримувач гідно оцінить такий прояв турботи.

10 місце

Мабуть, чи не кожна людина прагне почати новий рік "з чистого листа", обіцяє постійно вдосконалюватися та рости. Якщо ви знаєте таку, то допоможіть це здійснити — подаруйте набір для саморозвитку.

Туди можна додати якісну літературу, щоденник для планування, підписку на пізнавальні журнали, блокнот для ідей та набір для медитацій.

 Усі ці речі підтримають ініціативу до особистого розвитку та створять можливості для самопізнання й вдосконалення. 

Сподіваємося, тепер ви точно знаєте, що подарувати родині та близьким. І насправді неважливо: листівка, гаджет чи шкарпетки — головне пам'ятати, що справжня цінність полягає у виявленні уваги та турботи.

Щасливих свят та приємних подарунків!

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ