Стелажі

Стелажі для складу від компанії FORSTOR: які вибрати

forstor.ua

Як вибрати підходящий стелаж для своїх потреб

На підприємствах завжди необхідні системи для складування та зберігання товарів. Вони задіяні в різних робочих процесах, від навантаження/розвантаження до обліку та реклами. Стелажі – популярний тип конструкції, який використовують також у торгових центрах, магазинах, у побуті та на виробництві.

Для ефективності це обладнання має відповідати низці вимог. Так, важливо, щоб система для складування та зберігання підходила під конкретні характеристики товару. Необхідно максимально використовувати корисну площу – особливо актуально для невеликих складів, де потрібно залишити місце для техніки.

Особливості виробництва у FORSTOR

Це українська компанія з власним заводом у Дніпрі, яка має великий практичний досвід у виготовленні складського обладнання. Фахівці працюють у цій сфері понад 12 років, і за цей час успішно реалізували безліч проектів – ознайомитись з ними можна на сайті. Складські стелажі від компанії FORSTOR сертифіковані та проходять випробування перед надходженням у продаж.

Український виробник займається проектуванням систем зберігання з урахуванням побажань замовника, сфери діяльності та характеристик товарів. Також фахівці доставляють готове обладнання по всій Україні, встановлюють його, проводять пусконалагоджувальні роботи на об'єкті покупця. Періодично займаються сервісним обслуговуванням для довгої експлуатації стелажів.

Для виготовлення використовують якісні матеріали, зокрема сталь та порошкову фарбу для обробки проти корозії. За потреби FORSTOR допоможе організувати повноцінний логістичний центр, створити багаторівневу систему із зоною адміністратора, робочими місцями співробітників та територією для обробки вантажів. Асортимент пропозицій широкий, серед них завжди можна знайти потрібний варіант.

Які стелажі можна замовити

Завдяки власним виробничим потужностям та великому практичному досвіду фахівці пропонують широкий асортимент систем. Серед них можна вибрати відповідні для конкретного типу складу чи товару:

  • палетні. Найбільш затребуваний тип стелажів, призначений для складування та зберігання палетованої продукції. Ця серія виходить під назвою Profi, ділиться окремо на фронтальну, тобто стандартну і набивну, призначену для однотипних виробів;
  • консольні. Належать до спеціалізованих, призначені для розміщення та зберігання довгомірної продукції (наприклад, труб, металопрокату, пиломатеріалів та інших);
  • поличкові. Легкі та компактні, прості у складанні, відрізняються простою, відкритою конструкцією. Випускаються в серіях Start з навантаженням до 120 кг на одну полицю та посиленою Master;
  • мезонінні. Так називаються багатоярусні системи, які облаштують разом із кількома робочими зонами. Такі рішення значно підвищують ефективність зберігання тарних чи штучних вантажів;
  • архівні. Мобільні та стаціонарні системи отримали таку назву тому, що найбільш популярні в архівних приміщеннях, бібліотеках, бухгалтеріях. З їхньою допомогою легко організувати зберігання будь-якої документації або книг.

Випускаються також торговельні стелажі – окрема категорія систем, що використовується у магазинах та супермаркетах. Багатофункціональні, оскільки дають можливість одночасно організувати викладення товарів для їх демонстрації покупцю і заразом створюють місце для зберігання продукції.

На деяких підприємствах, де мають справу зі специфічними товарами, потрібні спеціалізовані стелажі. Це конструкції, що випускаються під конкретний тип продукції (наприклад, бочки чи шини). У компанії FORSTOR доступні також додаткові опції для систем зберігання: встановлення захисту, опори, монтаж воріт, огорож і т.д.

Як вибрати підходящий стелаж

Кожна конструкція має конкретне призначення залежно від типу товару, для якого вона призначена. Тому на характеристики продукції звертають увагу насамперед. Має значення як тип упаковки, так і ступінь товарообігу, кількість коробок чи палет, що постійно знаходяться на складі. Враховують і вагу – у компанії FORSTOR випускають моделі із навантаженням на один рівень до 4,5 тонн.

При проектуванні беруть до уваги параметри складського приміщення або торгового залу, де планується поставити стелаж. У невеликому приміщенні важливо максимально використовувати корисну площу, в тому числі по вертикалі, тобто з частиною стелі. Висоту останнього враховують при розрахунку габаритів конструкції – їй має відповідати розмір траверсу по вертикалі. Ціна залежить від особливостей конструкції та функціоналу, використовуваних матеріалів, обсягів замовлення та інших моментів, але завжди є доступною.

 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ