Матеріали для тату

Де придбати матеріали для тату майстра в Україні

mixtattoo.com.ua

До підбору матеріалів слід підходити з особливою відповідальністю та серйозністю

Створення татуювань – творчий процес, який потребує профільних знань, професіоналізму та необхідного набору інструментів, матеріалів. Тату матеріали – це певний набір елементів для майстра, без яких складно уявити повноцінний робочий процес. Різноманітність таких матеріалів дозволяє підібрати найбільш оптимальне рішення для роботи у певному стилі, для різноманітних технік.

Причому досвідчені фахівці точно знають, що важливо вибирати якісний набір матеріалів, на яких не можна економити з кількох причин:

 • По-перше, йдеться про безпеку та стерильність.
 • По-друге, це імідж та репутація майстра.
 • По-третє, це створення ідеально рівних ліній та плавних переходів при фарбуванні окремо взятих ділянок тіла.

Тому до підбору матеріалів слід підходити з особливою відповідальністю та серйозністю.

Що таке матеріали?

Матеріали для тату майстра – невід'ємний список аксесуарів та інструментів, які є обов'язковими незалежно від того, в якій техніці працює фахівець.

Для роботи використовуються основні та додаткові матеріали. До списку основних матеріалів входять:

 • Різні пігменти – починаючи з класичних чорних, білих і закінчуючи яскравішими відтінками для змішування.
 • Все для трансферу – в цій категорії знаходиться трансферний папір, ручка, спеціальний гель для перекладу малюнків на тіло та багато іншого.
 • Набір голок або картриджів – новачкові буде достатньо декількох базових конфігурацій під певні машини.
 • Госптовари – це можуть бути різні вологі серветки, пакети для сміття, утилізації деталей, що використовуються, інструментів.
 • Кошти, призначені для догляду за тату – всілякі гелі, мазі, плівки для швидкого загоєння оброблених ділянок тіла.
 • Серветки з нашатирним спиртом – деякі клієнти тату салонів бояться крові, болю, коли вперше роблять татуювання, а тому майстер має бути готовим до будь-якого результату подій.

Вибираючи все для тату серед основних та обов'язкових інструментів, не варто забувати і про головний пристрій – тату машинку. Залежно від обраного робочого механізму всі машинки діляться на два види: роторні (функціонують на основі двигуна) та індукційні (функціонують на основі котушки з магнітним полем).

Матеріали для тату
Матеріали для тату
Фото: mixtattoo.com.ua

Які витрати вибрати?

Магазин тату інструментів Mixtattoo пропонує величезну кількість витратних матеріалів або розхідників, які можуть бути одно- або багаторазовими. Виходячи з великої кількості, при покупці слід звертати увагу на особливості зміни, на заточування та інше.

Наприклад, при роботі з тату голками для машинок не обійтися без відповідного комплекту наконечників, які виконують два основні завдання:

 1. Направляють тату голки в потрібну сторону.
 2. Забезпечують акуратне нанесення фарби на певну ділянку тіла, виключаючи можливість розбризкування пігменту.

У продажі можна зустріти одноразові чи багаторазові наконечники. Останній варіант проходить обов'язкову процедуру дезінфекції повторного застосування.

Ще один популярний матеріал із категорії «витратників» – це тримач. Пам'ятайте, що неправильно обраний тримач призводить до дискомфорту майстра під час роботи. Тримачі є одними з основних «сполучних» елементів між голкою та тату машинкою. В результаті вдасться надійно зафіксувати голку в робочому положенні, за винятком небажаної вібрації під час роботи майстра. Тату магазин пропонує різні тримачі, виконані з таких популярних матеріалів, як ударостійкий пластик, нержавіюча сталь або алюмінієвий сплав.

Засоби захисту та догляд за тату

Основа роботи кожного майстра – високий рівень безпеки на будь-якому з етапів. Тому не обійтися без спеціальних матеріалів для дезінфекції, захисту, правильного догляду татуювання відразу після виходу з салону. У кожній із категорій доступний широкий список матеріалів:

 • Дезінфекція. Тут представлений великий асортимент антисептиків, що очищають пінок, розчинів та інше. Основне завдання полягає у правильній підготовці робочого місця майстра та шкіри клієнта до процедури нанесення пігменту.
 • Захист – бар'єрний, індивідуальний. Це одна з найрізноманітніших категорій, де представлені рукавички, маски, пакети для кліп-корду та інші одноразові засоби захисту.
 • Догляд тату. Відразу після виходу з салону клієнт повинен знати і розуміти, як правильно доглядати свіже татуювання. Майстер консультує клієнта та застосовує такі засоби догляду, як мазь, крем, гель та інше.

У магазині для тату-майстрів mixtattoo.com.ua запропонований різноманітний список матеріалів від перевірених брендів. Адже у кожного досвідченого майстра є певний перелік фаворитів, чия продукція вважається зручною, практичною та популярною у роботі.

Матеріали для тату
Матеріали для тату
Фото: mixtattoo.com.ua

Скільки коштують тату матеріали в Україні?

Тату обладнання та матеріали відрізняються не лише великим вибором, а й ціновою політикою. Тому майстри отримують можливість самостійно вибирати, які матеріали необхідно придбати – бюджетні, із середньої цінової категорії чи дорогі. Деякі майстри успішно міксують матеріали з різних категорій: наприклад, тату-машинка преміального класу та розхідники з бюджетної категорії.

Остаточна ціна на сучасні матеріали для тату промисловості залежить від трьох основних чинників:

 1. Компанія-виробник, репутація бренду.
 2. Матеріали взяті за основу в процесі створення інструментів.
 3. Особливості конструкції, призначення.

Початківці майстри вибирають інструменти та обладнання з бюджетної категорії або категорії середнього цінового сегмента. Адже перед ними стоїть завдання – розібратися в принципах використання тих чи інших інструментів, навчитися робити правильний вибір при покупці.

Де придбати тату матеріали?

Мікстат – інтернет-магазин тату обладнання, де можна швидко і недорого придбати все необхідне для створення ідеального татуювання. Останнім часом все більше майстрів (і новачків, і професіоналів) віддають перевагу покупкам онлайн. Насамперед це пов'язано з наступним списком переваг:

 • Величезний каталог та асортимент різних товарів. В інтернет-магазині більш різноманітний вибір одного і того ж інструменту за брендами, за розміром, за матеріалами та іншими критеріями.
 • Можливість порівняти характеристики та особливості відразу кількох товарів між собою, зробивши дійсно обдуману покупку.
 • Зручність у здійсненні оптових та роздрібних покупок, які можна робити у будь-який час, у будь-якому місці – на робочому місці, вдома, на відпочинку.
 • Доступні ціни та всілякі акції. Регулярні акції та знижки – чудова можливість суттєвої економії при покупці онлайн.

Вибрати та купити якісні матеріали для тату майстрів можна у Києві або з доставкою до інших міст України. Замовляйте все, що потрібно для тату прямо зараз, скориставшись швидким пошуком за каталогом та віртуальним кошиком на сайті.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ