Мережа магазинів iSpace

Мережа iOn тепер працюватиме під іменем iSpace – деталі про ребрендинг та знижки

iSpace

Apple Premium Reseller – ознака якості

З 2017 року в Україні працює офіційний партнер Apple – компанія iOn. Наразі компанія зазнала важливих змін, які дозволять їй піднятися на новий рівень і розширити свої можливості. Частиною ребрендингу стала зміна назви – тепер iOn буде відомий як Apple Premium Reseller iSpace.

iSpace – не просто магазин

Кожен клієнт компанії, що приходить до iSpace, потрапляє не просто у звичайний магазин техніки, а у простір з особливою атмосферою. Всіх учасників цього простору об’єднує спільне бачення та любов до продукції Apple. Клієнти зможуть отримати тут комплексну підтримку щодо важливих для них питань та розкрити для себе потенціал техніки бренду.

Мережа магазинів iSpace
Мережа магазинів iSpace
Фото: iSpace

Apple Premium Reseller – ознака якості

Статус Apple Premium Reseller – не маркетингова деталь, а реальний показник якості. Він відкриває перед покупцями цілу низку переваг:

  • Кожен товар, що лежить на поличці магазину – оригінальна продукція Apple з гарантією та повною комплектацією.
  • В межах будь-якого магазину мережі представлений повний асортимент, тож покупці можуть порівняти товари, не бігаючи по місту.
  • Люди, що працюють у мережі iSpace – справжні експерти у своїй справі. Вони можуть не тільки розповісти про продукт, але і провести справжній майстер-клас з користування ним.
  • Сервісні центри устатковані обладнанням, інструментами та витратними матеріалами найвищої якості. Вимоги до них прописані брендом Apple.
  • У кожному магазині можна знайти повний перелік аксесуарів Apple, що будуть якнайкраще пасувати до телефону.
  • Покупці можуть скористатися програмою лояльності, усіма можливостями Trade-In та купити новенький гаджет у розстрочку.
Мережа магазинів iSpace
Мережа магазинів iSpace
Фото: iSpace

Встигніть купити задешево!

iPhone 14 Pro Max 128 ГБ

Ця модель увібрала в себе найсучасніші можливості, які відкриває бренд Apple. Камери допоможуть створювати якісний контент навіть без досвіду зйомки, процесор дозволить запускати безліч додатків одночасно, а OLED екран гарантує безперечно високу якість зображення.

MacBook Air M1 256 ГБ

Ознаки цієї моделі – тонкий профіль та потужний процесор на 8 ядер, 4 з яких спрямовані на покращення енергоефективності, а ще 4 – для підвищення продуктивності. Не втрачаючи своїх легких форм, модель стала хорошим рішенням для спеціалістів, які мають виконувати складні завдання та працювати з вимогливим софтом.

AirPods 3

Серед аксесуарів Apple неможливо не виокремити Airpods 3, що дарують користувачу чисте звучання та потужну силу звуку. Ці бездротові навушники стануть чудовим доповненням до інших девайсів Apple та зроблять колекцію справжнього фанату бренду більш досконалою.

Apple Watch Series 8 41 мм

Якісний годинник має бути не тільки стильним, але й функціональним. Чудове поєднання цих якостей знайшло місце в Apple Watch Series 8 41 мм. Власники девайсу зможуть менше відволікатися на телефон та навіть стежити за станом свого організму під час тренувань.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ