Профнастил

На Заводі Модуль запущена нова лінійка виробництва профнастилу

zavod-module.com.ua

Після російської агресії, реконструкція постраждалих будинків є одним із головних завдань для відновлення житлових умов та інфраструктури. Відновлення покрівель – це невід'ємна частина цього процесу, і тому завод "Модуль" у Києві оголосив про запуск нового виробництва профнастилу для покрівлі.

Виробництво профнастилу від Заводу Модуль

Український Завод "Модуль", розташований у місті Київ, зайнявся виробництвом профнастилу – одного з найпоширеніших будівельних матеріалів, який використовується для облицювання фасадів, виготовлення покрівельних конструкцій та інших будівельних застосувань. Це важлива подія для будівельної галузі України, оскільки виробництво профнастилу на внутрішньому ринку сприятиме зростанню вітчизняного будівельного сектору та зменшенню імпорту цього матеріалу.

Профнастил Модуль
Профнастил Модуль
Фото: zavod-module.com.ua

Завод "Модуль" володіє сучасними технологічними рішеннями та високими стандартами якості, що дозволяють виробляти профнастил відповідно до міжнародних стандартів. На заводі використовуються передові устаткування та інноваційні технології, що сприяють високій продуктивності та якості виробленого матеріалу.

Профнастил, який виготовляється на заводі "Модуль", має різноманітні варіації кольорів і форм, що дає змогу задовольнити потреби різних клієнтів. Крім того, завод гарантує високу довговічність та стійкість профнастилу до атмосферних впливів, що робить його відмінним вибором для будівництва.

Після російської агресії, яка спричинила значні пошкодження на території України, реконструкція постраждалих будинків є одним із головних завдань для відновлення житлових умов та інфраструктури. Відновлення покрівель – це невід'ємна частина цього процесу, і тому завод "Модуль" у Києві оголосив про запуск нового виробництва профнастилу для покрівлі.

Завод "Модуль" є одним із провідних виробників будівельних матеріалів в Україні і володіє сучасними технологіями в області металопрокату. Зараз завод активно розширює свою виробничу базу та встановлює нове обладнання для задоволення зростаючого попиту на профнастил для покрівлі.

Основною метою цього нового виробництва є забезпечення населення якісними будівельними матеріалами для реконструкції пошкоджених покрівель. Профнастил, завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам, є ідеальним вибором для відновлення покрівель, оскільки він має високу міцність, довговічність та стійкість до атмосферних впливів.

Виробництво профнастилу на заводі "Модуль" відбувається відповідно до всіх необхідних стандартів якості та безпеки. Компанія використовує сучасні технології обробки металу.

 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ