Кондиціонер

Як вибрати та де купити кондиціонер у Києві

Shutterstock

Цілком можливо розрахувати оптимальні потреби в потужності кондиціонера самостійно

Актуальність вибору кліматичного обладнання для приміщень підвищується з настанням теплого періоду року. Знову виникають питання, який виробник надійний, де краще купити кондиціонер в Києві, як визначити необхідну потужність. Різні торгові марки пропонують свої особливості та переваги продукції. 

Продукція різних цінових діапазонів

У разі, коли покупець не має власного досвіду щодо вибору кондиціонера, він може опиратись на відгуки та враження інших людей. В мережі можна знайти рейтинги та ТОП продажів, згідно вподобань користувачів.

Виробники орієнтуються на різні купівельні сегменти, тому можна підібрати оптимальний варіант на будь-який бюджет. У категорії дорогих приладів зазвичай знаходяться японські моделі. Вони характеризуються довгим терміном служби, низьким відсотком браку та широким функціоналом.

Середній ціновий сегмент охоплює більшу частину ринку. Характеристики близькі до попередньої категорії — кондиціонери мають необхідні функції, прослужать понад 10 років, брак залишається незначним.

Економічний клас найкраще підійде для сезонного користування. Такі прилади здатні працювати до 7 років без ремонту, хоча дещо обмежено, але мають необхідні опції.

Часто країна та ім’я виробника виступають гарантом надійності та високої якості техніки. Більшість обладнання пропонується від корейських, китайських, японських компаній. 

Критерії вибору кондиціонера

Різні типи кондиціонерів будуть відрізнятися параметрами роботи, способом монтажу та обслуговуванням. Для міських квартир та будинків краще обрати невеликий агрегат для рівномірного розподілу повітря по кімнаті. 

При виборі варто звернути увагу на такі критерії:

  • потужність – для більшої квадратури потрібна більша потужність кондиціонера;

  • рівень шуму – для житлових приміщень важливо обрати пристрій, який працюватиме тихо;

  • витрати енергії – режим охолодження та нагрівання зазвичай мають різні показники споживання енергії, краще купувати моделі класу А++ або А+++.

Цілком можливо розрахувати оптимальні потреби в потужності кондиціонера самостійно. Для цього необхідно врахувати такі фактори:

  • площа приміщення;

  • висота стель;

  • кількість осіб, що в середньому знаходиться в кімнаті;

  • тепловиділяюча техніка – освітлення, холодильник;

  • кількість вікон;

  • на якій стороні будинку розташоване приміщення;

  • чи приміщення знаходиться одразу під дахом.

Для побутових приміщень можна скористатись таким співвідношенням – на 10м2  площі потрібно 1 кВт потужності.

Де купити кондиціонер в Києві?

Вибрати найкращу модель для квартири, офісу чи заміського будинку можливо в Інтернеті. Знайти бажаний кондиціонер в Києві від будь-якого виробника та з різними характеристиками, переглядаючи сайт, дуже зручно та вигідно.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ