Автобус на 30 місць

Автобус на 30 місць: як вибрати відповідну модель

Solaris

Найкращі моделі та виробники автобусів

Автобуси – один із найпопулярніших типів громадського транспорту. Автотехніку широко експлуатують для внутрішніх міських, міжміських та приміських поїздок. Саме на комфортабельних автобусах зручно здійснювати туристичні подорожі. Якщо ви бажаєте купити автобус на 30 місць, варто визначитися з основними критеріями вибору транспортного засобу.

Як вибрати автобус на 30 місць

При виборі оптимального транспортного засобу необхідно брати до уваги кілька основних критеріїв.

 1. Безпека. Транспорт повинен бути максимально надійним, забезпечувати пасажирам безпечну поїздку.

 2. Маневреність. Цей критерій особливо важливий для техніки, яка експлуатуватиметься в межах міста.

 3. Адаптація під перевезення пасажирів із інвалідністю. Відкидні трапи, фіксатори для візків дозволять людям з обмеженими можливостями вільно користуватися транспортом.

 4. Великий експлуатаційний ресурс. Якісні матеріали на етапі виробництва спецтехніки, покриття днища антикорозійним складом, антивандальне покриття на сидіннях – це продовжить термін служби транспортного засобу.

Також дуже важливий комфорт пасажирів, людям має бути зручно переміщатися заданим маршрутом.

Автобус на 30 місць купити – найкращий виробник

Останнім часом в Україні великий попит мають ТЗ відомого польського бренду Solaris. Ця міська техніка повністю відповідає всім сучасним вимогам. Незалежно від пори року, заповнення салону людям буде зручно здійснювати поїздки містом, між населеними пунктами.

Бренд-виробник не залишив без уваги і пасажирів з обмеженими можливостями. На зупинках можна опустити праву сторону, щоб інваліди та люди похилого віку могли спокійно увійти або покинути транспорт.

Вибираємо модель автобуса на 30 місць

Міський автобус SOLARIS URBINO – лідер з продажу. Він ідеально підходить для поїздок у межах міста, приміських та міжміських перевезень. Техніка оснащена дизельним двигуном, який відповідає стандарту Євро-5. Ця модель широко застосовується не лише у себе на батьківщині, у Польщі, а й в інших країнах Європейського Союзу.

Переваги SOLARIS URBINO:

 • маневреність;

 • безпека водія та пасажирів;

 • просторий, комфортабельний салон;

 • сучасна система безпеки;

 • якісні комплектуючі;

 • зручність для водія;

 • повна відповідність світовим екостандартам.

Шукаєте де придбати автобус на 30 місць – заходьте на сайт компанії АВТЕК. Це офіційний дистриб'ютор бренду Solaris, який реалізує транспортні засоби за максимально вигідною ціною.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ