Дверний Олімп

Повний гід щодо вибору та купівлі дверей в Україні

dvernoyolimp.com.ua

Як обрати найкращі міжкімнатні і вхідні двері

При виборі дверей ми спираємося на три основні складові: якість, зовнішній вигляд та ціна. Звичайно, ми хочемо отримати недорогі та красиві полотна. Найбільший вибір дверей в Україні сьогодні дає інтернет магазин "Дверний Олімп" 044 221 28 66. Побачити весь асортимент можна за посиланням https://dvernoyolimp.com.ua/ua/ онлайн каталогу.

Критерії підбору відрізняються від типу дверей. Міжкімнатні та вхідні мають свою специфіку. Давайте коротко розглянемо, на що звернути увагу в першу чергу.

Як купити правильні міжкімнатні двері

Ціна на міжкімнатні двері дуже відрізняється. Розбіг від 1 800 до 20 тисяч гривень. При цьому дорого не завжди краще. Для покупки вам потрібно визначитися з набором параметрів, встановити фільтр і вибирати з відсіяних варіантів.

Які міжкімнатні двері бувають:

  • За типом пристрою: щитові, фільончасті, погонажні, цільні з бруса.

  • Матеріал: натуральний масив або МДФ, ДСП, шпон, екошпон.

  • За способом відкриття: розпашні, розсувні, маятникові, купе.

  • За розміром: стандартні шириною від 60-90 см. Зустрічаються й негабаритні моделі під замовлення.

Також міжкімнатні двері випускають для конкретного приміщення: для житлових кімнат, у ванну, на кухню. Зазвичай виробник випускає колекцію, в якій 2-5 моделей глухих та засклених полотен поєднуються між собою за кольором, формою декору, концепцією.

Вибираємо вхідні двері

Інакше виглядає підбір вхідних дверей. Тут слід насамперед визначитися, де саме стоятимуть двері: у приватному будинку, під'їзді багатоповерхівки чи це буде технічне полотно (тимчасове, для господарських приміщень).

Основні характеристики вхідних дверей:

  • Товщина металу. Тут просто: що товщі, то надійніше.

  • Зовнішнє покриття. Для квартири можна купувати будь-яке. Для приватного будинку бажано порошкове напилення фарби або інший стійкий до погодних умов матеріал.

  • Клас захисту. Найнадійніший – четвертий. Такі двері не відчинять злодії.

  • Замки. Мінімум два і бажано з внутрішнім засувом.

Середня ціна на вхідні двері – 10-18 тисяч гривень. Ексклюзивний дизайн і ковані елементи роблять полотно дорожчим. Ще один плюс - зазвичай конструкція йде у заводському зборі. Вже із замками та петлями.

Кращими фабриками з виробництва дверей в Україні вважаються Страж, Редфорт, Leador, Korfad, Qdors. Взагалі, кожна ТМ заслуговує на увагу. Сучасні двері виготовляються на імпортному обладнанні, а їх дизайн виглядає стильно. А ще сайт "Дверний Олімп" проводить акції та розпродажі, до того ж у них безкоштовна доставка Україною. Тому купити добрі та недорогі двері в Україні – це реальність. Головне – знати адресу надійного та перевіреного магазину. 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ