Neo QLED

Преміальні враження: чим приваблюють супертехнології в телевізорах

Samsung

Нові досягнення у розробці телевізорів вражають

Преміальні враження: чим приваблюють супертехнології у телевізорах

У 2023 році компанія Samsung презентувала TV з оновленими технологіями Neo QLED. Техніку нового покоління вирізняють поліпшена продуктивність, безпечне підключення та опції споживацького режиму, який налаштовується. Чим же підкорюють телевізори Neo QLED і які ще функції забезпечують преміальні враження, розглянемо далі.

Особливості Neo QLED

Оновлені TV вирізняються поліпшеною чіткістю картинки. У них використовується брендовий алгоритм компанії Samsung, призначений для управління роботою функції Auto HDR. В її основі – методика глибокого вивчення штучного інтелекту для аналізу і застосування HDR в режимі реального часу до зображення з SDR. Тобто, динамічний діапазон стандартного типу фактично відображається на екрані, як розширена картинка. Ці оновлення дуже важливі. Тепер кожна сцена з вихідною картинкою SDR стає гранично чіткою і реалістичною – транслюється в режимі HDR.

Головні плюси Neo QLED:

 • більше насиченості чорного кольору;
 • краща контрастність;
 • менше нерівностей у трансльованому контенті;
 • більше яскравості підсвічування (наприклад, вражає відображення сонячного світла);
 • дивовижна тонкість корпусу (порівняно з іншими QLED).

Оновлені телевізори від Samsung – топові пристрої, що відповідають найвищим вимогам. У них не тільки поліпшена якість візуалізації та відображення меж об'єктів з оптимізованою яскравістю. Real Depth Enhancer формує підвищену реалістичність і відчуття глибини видаваної картинки.

Neo QLED
Neo QLED
Фото: Samsung

Нові технології розумних телевізорів, які варті уваги

Не тільки Neo QLED створює зображення неймовірної якості. Варті уваги такі сучасні опції:

 • QD-OLED – поєднує найкращі характеристики OLED і MicroLED. У результаті вдається отримати глибокі чорні тони, нескінченну контрастність, поліпшену яскравість і більш живі кольори на екрані.
 • MicroLED – високу якість зображення забезпечують 25 млн мікрометрових світлодіодів. Випромінюючи світіння окремо, вони створюють чудову картинку завдяки глибині й яскравості кольору, відмінному рівню чіткості, контрастності.
 • Лазерний дисплей 8K – технологія забезпечує ідеальний результат на екранах з високою роздільною здатністю. При цьому досягають набагато більшої яскравості, ніж зі світлодіодами. Телевізори з таким екраном видають більш чітку картинку за будь-якого освітлення.
 • Звук відстеження об'єктів Samsung – технологія OTS виконує об'ємне стеження за рухом на екрані. Результатом стає слідування акустики одночасно зі змінами зображення.
 • Dolby Atmos – технологія об'ємного звучання, яка створює багатовимірні середовища, робить відчуття гострішими, усуває акустичні обмеження. Кожен із голосів працює відокремлено – так формується тривимірна атмосфера.
 • Samsung без відблисків – спеціальне покриття забезпечує більш матову, реалістичну текстуру. Зображення візуально нагадує полотно картини і тому часто порівнюється з витвором мистецтва – телевізор працює фактично без віддзеркалень.
Neo QLED
Neo QLED
Фото: Samsung

Спеціальних технологій, що поліпшують якість картинки на екрані та умови перегляду, насправді набагато більше. Це далеко не повний перелік тих дивовижних функцій, які отримують сучасні телевізори. Вибрати відповідну модель TV для насолоди преміальними враженнями можна в інтернет-магазині Comfy.ua.

 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ