басейн

Чистий басейн легко та швидко з таблетками AquaDoctor

pixabay.com

Як якісно і ефективно очистити свій басейн

Гарний басейн із чистою та прозорою водою – це реально, якщо регулярно виконувати два правила: очищати воду фільтрами від механічного сміття та проводити хімічну обробку. Для дезінфекції води від шкідливих мікроорганізмів та очищення від дрібнодисперсного сміття ідеально підходять таблетки для басейну.

Переваги таблетованих препаратів

  • Зручне дозування – на відміну від рідкого препарату, який можна пролити, потрібне дозування таблеток відміряти зручно і легко.
  • Просте зберігання – таблетки не бояться погодних умов зовнішнього середовища, а також не видихаються як рідкі засоби.

Залежно від мети застосування, існує кілька видів таблетованих засобів. Як і навіщо їх застосовувати – ви дізнаєтесь із цієї статті.

Таблетки для шокової дезінфекції басейну

Щойно ви заповнили басейн навіть найчистішою водою, як уже за лічені хвилини вода стає зараженою шкідливою мікрофлорою. У відкритих вуличних басейнах особливо на сонці активно розмножуються віруси, бактерії, грибки та мікроби. У такій воді купатися небезпечно та неприємно.

Саме тому шокова або ударна обробка води на початку експлуатації басейну – перший крок перед купанням. Для первинної дезінфекції використовуйте хімічний засіб на основі швидкодіючого хлору AquaDoctor C-60T.

Очищення басейну
Очищення басейну
Фото: aquadoctor.ua

Відміряйте необхідне дозування засобу, розчиніть із чистою водою та вилийте по периметру басейну. Протягом перших 6-8 годин має працювати фільтрація для швидкого та рівномірного розчинення препарату у воді.

Таблетки для підтримки потрібного рівня хлору у воді

Якось очистити воду навіть найсильнішим засобом мало. Щоб вода й надалі залишалася знезараженою, вона має містити хлорку.

Тому після проведення шокової обробки покладіть у скіммер або дозатор хімії повільно розчинну хлорну таблетку AquaDoctor С-90Т. Вона діє протягом 7–14 днів та забезпечує воді чистоту та надійну дезінфекцію. Після повного розчинення препарату повторіть процедуру. Проводьте регулярну дезінфекцію весь купальний сезон.

Очищення басейну
Очищення басейну
Фото: aquadoctor.ua

Таблетки проти каламутності води

Крім дезінфекції воду потрібно очищати від сміття, яке потрапляє до басейну. З цим успішно справляються фільтри та водні пилососи. Але що робити з мікрочастинками бруду, які не вловлюються цими пристроями?

Застосовуйте коагулюючий препарат у картушах. Він впливає на частинки забруднень таким чином, що вони притягуються один до одного і перетворюються на більш вагомі та видимі згустки. Далі забруднення осідає на дно, звідки ви легко можете зібрати його пилососом або увімкнувши фільтр.

Очищення басейну
Очищення басейну
Фото: aquadoctor.ua

Таблетки для вимірювання фізико-хімічних показників води

Правильний рівень pH – запорука ефективної роботи хімії для басейну. Тому перед використанням хімічних засобів перевіряйте за допомогою спеціальних таблеток pH води. Його рівень повинен бути не нижче за позначку 7.2 і не вище 7.4. У разі відхилення показника вирівнюйте pH препаратами AquaDoctor pH- та pH+.

Покладіть таблетку в тестер, наповніть його водою і потрясіть. На тестері виділиться позначка, яка покаже рівень pH води.

Також є таблетки для визначення інших фізико-хімічних показників води: рівнів хлору, металів, фосфатів, загальної жорсткості.

Препарати AquaDoctor ефективно знезаражують водне середовище, економічно витрачаються, а також безпечні для людини.

Регулярне застосування якісної хімії продовжує термін експлуатації басейнового обладнання та створює всі умови для повноцінного купання.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ