Джинси Levi’s

Levi's: вічна класика

ultra-shop.com

На сьогоднішній день розповіді про важливість джинсів зовсім не потрібні сучасним модникам, адже кожен знає, наскільки це необхідна частина гардеробу

В асортименті будь-якого бренду ви побачите різноманітність моделей, удосталь варіантів кольорів, силуетів, з різним декором. Саме цей виріб створює базу для гардеробу, від якої можна відштовхуватись та підбирати під неї інші речі. Повсякденні, святкові, робочі та романтичні аутфіти можуть поєднуватися зі штанами з деніму, і тут ми пропонуємо вам обговорити кілька ідей комбінацій.

Почнемо з того, що перша модель Levi's була створена в 1873-му році Леві Страуссом. Сам же бренд почав своє існування ще 1853-го, коли його засновник переїхав до Сан-Франциско і відкрив невелике підприємство з продажу галантерейних товарів. Лише через 20 років він разом зі своїм товаришем Джейкобом Девісом розробили новий спосіб виготовлення джинсів з деніму, що було справжньою знахідкою для золотошукачів того часу. Запатентувавши Blue Jeans, вони практично відразу отримали визнання величезної аудиторії, яка мріяла отримати їх.

У штанах фірми різноробочі могли комфортно працювати багато годин і не переживати про те, що вони швидко зітруться, порвуться, зносяться, як попередня варіація з парусини. Таким чином виріб став маст-хевом для кожного і перекочував у аутфіти модників вулиць. Сьогодні компанія має багатий асортимент, багатство позицій та величезну кількість покупців. Ми пропонуємо трохи розібрати колекції та придивитись кілька речей для вас.

В офіційному інтернет-магазині Ultrashop представлені лінійки з верхнім та повсякденним одягом від Levi's, також, із взуттям, сумками та рюкзаками, спортивним екіпіруванням, аксесуарами та навіть нижньою білизною. Усі позиції розробляються з особливою увагою до якості, зручності, зовнішнього вигляду. Деякі товари створюються в колаборації з іншими брендами або селебріті, завдяки чому виглядають незвичайно і набувають нових унікальних дизайнів.

Джинси Levi’s
Джинси Levi’s
Фото: ultra-shop.com

Марка неймовірно сильно дбає про екологічність виробництва, і навіть хоче до 2050 року повністю знизити шкоду для природи від фабрик. Практично вся продукція шиється з перероблених матеріалів, які приємніші для людини та навколишнього середовища.

На сайті інтернет-магазину Ultarshop ви можете розглянути лінійки компанії Levi's та багатьох інших виробників. Зареєструйтесь та отримайте додаткові бонуси, надихніться готовими аутфітами у фешн каруселі. Вдалих покупок!

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ