Краса

Мас-маркет або професійна косметика: що обирають жінки, які дбають про себе

Shutterstock

Засоби для вмивання, зволожувальні креми, сироватки, пілінги, лосьйони ‒ на туалетному столику людини, яка піклується про красу і здоров'я шкіри, багато доглядової косметики

Де купують ці засоби? Варіантів не так багато: або в супермаркеті, або у професійних брендів. Розказуємо, у чому принципова різниця між ними.

Що продають у супермаркетах 

У величезних відділах магазинів очі розбігаються від розмаїття. Асортимент вражаючий, ціна невисока, але є одне "але": невисока концентрація активних речовин. Що це значить? Засіб не зашкодить (важливо дотримуватися інструкції!), та й проблеми не вирішить.

Мас-маркет косметика активна лише на верхньому шарі шкіри, глибоко не проникає. Поверхневий ефект дозволяє лише замаскувати проблему, а не вирішити її. Результат швидкий, але стійким назвати його важко. Припиняєте користуватись, усе повертається, як було. Додайте сюди не завжди якісний склад (дешеві інгредієнти часто бувають шкідливими або потенційно небезпечними) ‒ маємо сумнівну "турботу" про шкіру.

Шкіра
Шкіра
Фото: Shutterstock

Засоби для професійного догляду 

У чому їх принципова відмінність? Професійна косметика Christina створена для того, аби проблеми зі шкірою вирішити. Концентрація активних речовин значно вища, ніж у препаратах із супермаркету. Інгредієнти проникають у глибокі шари шкіри, тому результат значно стійкіший.

Якщо говорити саме про ізраїльський бренд, можна відзначити такі його особливості:

 • в асортименті є засоби як для домашнього, так і для салонного догляду;
 • асортимент дозволяє вирішити будь-яку естетичну проблему;
 • у складі ‒ натуральні компоненти, компанія-виробник ековідповідальна;
 • тестування на тваринах не проводиться;
 • на офіційному сайті можна скористатися послугами онлайн-трансляції.

Компанія Christina створена у 1982 році в Ізраїлі, з тих пір професійна косметика завоювала любов косметологів і жінок по всьому світу. Адже місія бренду ‒ дарувати красу, незалежно від віку та проблем естетичного характеру. Інноваційні технології та природні компоненти утворюють ідеальний тандем.

Популярні лінійки професійної косметики 

Каталог онлайн-магазину christinacosmetics.ua налічує 11 лінійок високоефективних засобів. Ось найпопулярніші:

 • Comodex ‒ для догляду за проблемною та жирною шкірою обличчя;
 • Bio Phyto ‒ для чутливої шкіри (салонний і домашній догляд);
 • Forever Young ‒ омолоджувальні препарати проти зморшок та інших ознак старіння;
 • Line Repair ‒ відновлення, живлення, зволоження, покращення тонусу та сяяння;
 • Illustrious ‒ освітлювальна лінійка;
 • Muse ‒ відновлення та укріплення епідермісу;
 • Unstress ‒ професійна косметика, що стимулює природний імунітет шкіри;
 • Wish ‒ високоефективні засоби проти старіння шкіри.

Кожен розділ каталогу містить комплекс засобів, які допоможуть зберегти здоров'я і красу шкірного покриву. Скільки б років вам не було та які б проблеми вас не турбували, з таким асортиментом їх можна вирішити.

Замість висновку 

Подумайте, що ви хочете наносити на шкіру: дешеві засоби, до складу яких входять синтетичні компоненти (серед них продукти переробки нафти, консерванти, агресивні феноли і парабени, барвники й віддушки) або ретельно збалансовані дієві формули? Здається, відповідь очевидна.

Звісно, серед магазинних товарів є доволі непогані позиції. Але професійний догляд ‒ зовсім інша справа. Інноваційні технології та безпечні компоненти усувають естетичні проблеми та запобігають їх появі в майбутньому. Над розробкою кожного засобу працює команда професіоналів, солідні бренди мають власні лабораторії, що ретельно контролюють якість. Лікарі, хіміки, фармацевти, технологи ‒ над їх створенням працюють справжні професіонали. Так, Крістіна Зехаві, засновниця компанії Christina, ‒ косметолог із 40-річним стажем, що працювала в опіковому відділенні та навчалася у кращих косметологів за кордоном.

Пам'ятайте, професійна косметика не може бути дешевою. Її створюють науково-дослідні інституції, а ефект, який вона дає, стійкий і виразний. Спробуйте раз, більше вас не цікавитимуть дешеві аналоги.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ