Стоматологія на Позняках

Чому лікувати зуби так дорого і які додаткові витрати варто передбачити

cis.ua

Ні для кого не є секретом, що стоматологічні послуги завжди відрізнялися відносно високими ціновими категоріями.

Деякі пацієнти навіть припускають, що серед усіх медичних послуг, що пропонуються, саме стоматологія – найдорожча серед інших. Але в цьому немає нічого дивного, оскільки вартість лікування цілком виправдовує себе. Далі будуть розглянуті фактори, які пояснюють причини, чому лікувати зуби так дорого.

Вилікувати зуби сьогодні – недешево

Прейскуранти на сайтах стоматологічних клінік нерідко лякають своїми цінами. Але з іншого боку, причини, чому відвідування стоматолога обходяться настільки недешево, пацієнтам варто запитати себе. Практично кожен віддаляє похід до стоматолога так надовго, наскільки це можливо, і звертається, коли біль вже нестерпний. При цьому, чим сильніше запустити хворобу, тим більше часу буде витрачено на лікування в стоматологічній клініці і вище буде його ціна. Ізраїльський центр CIS на Позняках наполегливо рекомендує не затягувати з діагностикою потенційних проблем та звертатися до фахівців, щоб уникнути проблем для здоров'я та гаманця у майбутньому.

Якщо порівняти вартість стоматологічних послуг для тих, хто прийшов на огляд, та для тих, хто звернувся з болем, різниця буде разючою. Швидка профілактика ротової порожнини обійдеться набагато дешевше, ніж лікування карієсу та його численних ускладнень. А якщо йдеться про видалення з наступною установкою імплантату, то сума збільшується ще сильніше.

Стоматологія на Позняках
Стоматологія на Позняках
Фото: cis.ua

Як формуються ціни на лікування зубів

Вартість послуг стоматолога формується з наведених далі факторів. До того ж, не можна не зважити на те, що робота лікаря-професіонала, який працює в добре обладнаній клініці, просто не може коштувати дешево. Ось чому немає причин вірити рекламі, яка обіцяє вилікувати всі зуби практично за безцінь. Що б це не було, з більшою ймовірністю після такого лікування доведеться витратити ще більше грошей на відновлення.

Ось чому лікувати зуби так дорого і як формується вартість стоматологічних послуг:

  1. Матеріали, що використовуються. Йдеться про пломбувальні матеріали. Якщо згадати ті, якими користувалися з десяток років тому – вони в жодне порівняння не йдуть із тим, що стоматологи можуть запропонувати пацієнтові сьогодні. Крім іншого, використання місцевої чи повноцінної анестезії. Все це коштує недешево, і тому не може не вплинути на ціни.
  2. Устаткування для процедур. Насамперед, варто відзначити лише стоматологічне крісло, в яке сідають пацієнти. Мало кому відомо, але воно може коштувати 100 тис. грн. і далі. Зрозуміло, все інше необхідне обладнання буде коштувати не так дорого. Але лише гарне обладнання може гарантувати чудовий результат.
  3. Обстановка стоматології. До такого приміщення є дуже суворі вимоги, і їхнє втілення також потребує чималих витрат. Зрозуміло, що надалі керівництво клініки спробує їх окупити за допомогою підвищення цін на деякі послуги. Однак варто зазначити, що в даному випадку пацієнти лікуватимуться не тільки в комфортних, але й у цілком безпечних умовах. Так, наприклад, клініка на Позняках забезпечена всім необхідним відповідно до встановлених стандартів.
  4. Персонал клініки. Це не лише стоматологи. Це також їхні помічники, адміністратори, технічні співробітники. Усі вони потрібні для того, щоб стоматологія повноцінно працювала. Крім того, лікарям-фахівцям потрібно видавати відповідну зарплатню.
  5. Підвищення кваліфікації. Відповідно до правил, стоматологи повинні періодично проходити своєрідне навчання – підвищення кваліфікації. Адже часи змінюються, і медицина продовжує розвиватися. Подібні курси теж коштують недешево. Але при цьому пацієнт може бути впевнений, що роботу виконуватиме досвідчений фахівець, якому можна довірити своє здоров'я.

Державна та приватна стоматологія – чому такі різні ціни

Зрозуміло, якщо фінансові можливості дуже обмежені, доведеться звернутися до звичайної державної клініки. Там, звичайно, вартість будь-якого лікування зубів обійдеться набагато дешевше. Але якщо є така можливість, все ж таки варто звернутися до приватної стоматології. Застосування сучасного обладнання, техніки та матеріалів – те, на чому не варто економити задля збереження власного здоров'я.

На відміну від лікарів державних лікарень, фахівці в приватних стоматологіях завжди готові приділити пацієнтам саме стільки часу, скільки необхідно, щоб надати кваліфіковану медичну допомогу. Вони завжди запропонують комплексний підхід не лише до лікування, а й до профілактичного огляду порожнини рота.

Насправді заощадити на стоматологічному лікуванні не так вже й складно. Потрібно ретельно стежити за гігієною своїх зубів і щонайменше раз на півроку відвідувати стоматолога для профілактики.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ