Металочерепиця

Експерти порівняли металочерепицю з бітумною черепицею: що краще

skrovlya.kiev.ua

Плюси і мінуси кожного виду покрівлі для будинків

Металева і м'яка черепиця потрібні на ринку, як покриття для покрівлі. Водночас це і конкуренти. Адже часто домовласники вибирають матеріал для покрівлі будинку саме серед таких варіантів. Незважаючи на попит на обидва види продукції, є певні відмінності як у структурі, так і в декоративних характеристиках. Тому перед покупкою покрівельного матеріалу потрібно чітко розібратися, що краще.

Металочерепиця
Металочерепиця
Фото: skrovlya.kiev.ua

Про характеристики металочерепиці

Металочерепиця є покрівельним покриттям з металу, яке виконане в геометрії, що нагадує керамічну черепицю. Для виробництва необхідна тонколистова оцинкована сталь, яка піддається нанесенню захисних речовин і згинанню на профілезгинному верстаті. Так і виходить гарний хвилястий матеріал для дахів бажаного насиченого відтінку.

На https://skrovlya.kiev.ua/metallocherepitsa/ ви можете побачити, в якому асортименті сьогодні представлена металочерепиця.

З основних характеристик, які визначать термін служби та якість самого матеріалу, потрібно виділити:

  • Склад та товщина сталі. Для сучасних дахів найчастіше використовують продукцію з товщиною металевого листа 0,45 мм, це так званий "золотий стандарт".

  • Рівень цинкового захисту. Цинковий шар залежно від своєї насиченості захисної речовини зможе продовжити термін служби даху, оскільки він буде значно краще захищений від іржі та корозії.

  • Тип полімерного шару. Захисно-декоративний шар із поліестеру стане не лише презентабельним оформленням вашого даху, але й його захистом від сонця, вітру та механічних впливів.

Металочерепиця
Металочерепиця
Фото: skrovlya.kiev.ua

Про властивості гнучкої черепиці

М'яка черепиця є гнучким і пластичним покриттям для покрівлі дахів, тому і застосовується частіше для тих об'єктів, де форма покрівельної конструкції не зовсім стандартна або має велику кількість вигинів. Форма листів називається ґонт і може бути виготовлена в різних геометричних формах, від прямокутника до ромба.

Найбільш привабливими властивостями бітумної черепиці для споживачів стали такі:

  • Гнучкість. Вона досягається за рахунок особливостей структури виробу, адже він виготовлений зі скловолокна та бітуму, а покриття у вигляді базальтової крихти надає покриттю витривалості та міцності, не кажучи вже про зовнішню перевагу перед іншими матеріалами. Монтаж листів навіть на складних покрівельних конструкціях виконуватиметься легко та з мінімумом відходів.

  • Довговічність. При правильному виборі продукції покрівля служитиме десятиліттями, адже структурно виріб має всі для цього характеристики та складові.

Що вибрати?

Якщо ви вибираєте матеріал для свого житла саме серед цих двох варіантів, компанія С-Кровля рекомендує звернути увагу на такі фактори та зробити вибір з урахуванням їх:

  • Металева та бітумна черепиця приблизно однакові у питанні довговічності, якщо вибирати продукцію з технічними характеристиками одного рівня.

  • За ціною відмінності також не суттєві, адже бувають як бюджетні, так і елітні види обох видів покриття.

  • Основна відмінність у тому, що для складних конфігурацій дахів доцільніше вибирати бітумну черепицю через її гнучкість.

  • Металочерепиця в свою чергу не така вибаглива у догляді, піддається легкому монтажу та ремонту.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ