AirPods

AirPods – найкращий подарунок для меломана

Shutterstock

Краще рішення на всі випадки життя

AirPods це кращі бездротові навушники, на об'єктивну думку експертів. Вони забезпечують найвищу якість аудіо, завдяки чому отримали відмінні оцінки з боку меломанів. У третьому поколінні виробник ще вдосконалив свої технології і аксесуар отримав додаткові переваги.

Нові можливості ЕйрПодс третього покоління

У 2021 році виробник трохи оновив технології девайса. Покращений дизайн інтерфейсу і самого девайса високо оцінили як експерти, так і прості користувачі. Оновлений процесор Н1 дозволяє підключитися до пристрою програвання звуку всього за 3 секунди, і за рахунок підвищеної потужності працює без провисань. Є підтримка голосового управління через функцію Hi, Siri. Голосом ви можете включити режим розмови або поставити програвання на паузу, збільшити або зменшити гучність.

Виробник збільшив рівень придушення шумів, тому при розмовах і відеодзвінках вдається домогтися дуже чистого звуку. Також з'явилася абсолютно нова опція "Прозорість" вона дозволяє чути всі зовнішні звуки, не вимикаючи музику. Це зручно, коли ви ходите по вулиці, де є інтенсивний рух.

Збільшився автономний час роботи тепер Навушники можуть працювати протягом 5 годин безперервного відтворення аудіо або 3 годин розмови. Заряджається бездротовий аксесуар за допомогою стандартного пристрою з технологією Qi.

З якими девайсами можна використовувати аксесуар?

В першу чергу бездротові AirPods призначені для компактних гаджетів – смартфонів і розумних годинників. Купити iPhone 13 буде правильним рішенням, оскільки так ви зможете повною мірою насолодитися якісною музикою, коли гуляєте в парку або займаєтеся в тренажерному залі. Однак бездротові навушники підходять не тільки для активних занять і пробіжок. З ними зручніше і працювати за ноутбуком, грати в ігри, оскільки відсутність шнурів розширює свободу рухів. Також їх дуже зручно використовувати при зйомці відео – а з урахуванням можливостей камерного модуля останнього Айфона знімати повноцінні короткометражки, це буде дуже корисно.

Аксесуар синхронізується з усією технікою Apple (смартфони, планшети, ноутбуки Macbook Pro 2021, смарт-годинник і моноблоки, плеєри), а також гаджетами інших брендів, які підтримують роботу бездротових аксесуарів.

Купити нові навушники або інші гаджети ви можете в офіційному інтернет-магазині продукції Apple в Україні. Тут найвигідніші умови для покупки і обслуговування в сертифікованому сервісному центрі.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ