“Чуваки не святкують, або Ukrainian”

“Чуваки не святкують, або Ukrainian”: сезон вистави триває

ampulka.ua

“Чуваки не святкують, або Ukrainian”- ковток свіжого повітря в театральному житті України з Русланом Горовим та Дмитром Усовим!

Вистава про війну з Росією та зміни в українському суспільстві за останні кілька років. Але в центрі сюжету не сама війна, а життя одного українця, який розповідає про своє дитинство і свою юність в Конотопі, війну, любов, дружбу та зраду одночасно.

Нова класика, яка деяким відкриє очі на правду, про яку мовчать, деяким допоможе зрозуміти серйозність ситуації, замість сидіння в гаджеті, а іншим зможе просто покращити настрій і змусити вірити в найкраще майбутнє.

Це видовище можна описати як театрально-музичну, колоритну та динамічну виставу, яка тримає весь час вас у постійному напруженні, а також  здивує неочікуваним розвитком подій і манерою постановки.

Шквал емоцій, що викликає вистава, — від гомеричного сміху до межі «больового порогу свідомості» — змусять по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, батьківську любов і самопожертву сина, непорушність віри у те, що все буде добре.

Увага! Вистава 16+, використовується ненормативна лексика!

На сцені:

  • Руслан Горовий
  • Дмитро Усов

Придбати квитки можна за посиланням:

https://widget.kontramarka.ua/ru/widget11site19/widget/event/54245

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ