SMILEFOOD

SMILEFOOD – перший онлайн-ресторан в Україні

SMILEFOOD

Вісім років тому, у 2013 році, в Україні з'явився новий формат ресторану – онлайн-ресторан

Його засновником став Одеський підприємець Олександр Соколов. Він на особистому досвіді переконався в тому, що замовити їжу онлайн в нашій країні не так просто. На той момент такої послуги не існувало, принаймні на гідному рівні. Саме тому Олександр вирішив створити її сам.

Що являє собою онлайн-ресторан SMILEFOOD

Сама назва ресторану говорить про те, в якому форматі він працює. Ознайомитися з меню можна на сайті SMILEFOOD або встановивши мобільний додаток, користуватися яким легко і зручно. Також є можливість зробити замовлення через оператора call-центру, який виконує функцію офіціанта. Доставку здійснює власна кур'єрська служба на впізнаваних в кожному місті машинах-креветках. Сьогодні онлайн-ресторан доступний для жителів Києва, Одеси, Миколаєва та Херсона, а до 2023 року планується відкриття в Харкові та Дніпрі.

У чому особливості онлайн-ресторану

Порівняно зі звичними ресторанами, що працюють офлайн, в SMILEFOOD немає єдиної спрямованості кухні. Тут можна замовити найрізноманітніші страви: від близькосхідної закуски хумус до традиційного японського місо. Основні страви меню: піца, роли, бургери, локшина; всі вони готуються з-під ножа. Кожен неодмінно знайде щось своє або навіть створить – в ресторані є конструктор піци, локшини і рису. Як у ресторані високого рівня, в SMILEFOOD є свій бренд-шеф – Юрій Ковриженко. Він розробив лінійку страв і змінив рецептуру основи для піци, тепер всі піци готуються на бездріжджовий заквасці.

Замовити їжу на https://smilefood.com.ua / можна практично в будь-яку точку міста: в парк, на пляж, додому, в офіс. Страви до клієнта потрапляють свіжими, гарячими або освіжаючими – залежно від виду страви або напою. У компанії налагоджено власне виробництво, а замовлення клієнти отримують вчасно і з усмішкою. І головне, в якості приготованих страв можна не сумніватися, адже виробництво сертифіковане за системою ISO 22000 і ISO 9001:2015.

SMILEFOOD
SMILEFOOD
Фото: SMILEFOOD

Багато хто плутає онлайн-ресторан з кейтерингом. Однак кейтеринг передбачає повний комплекс обслуговування - від приготування страв до сервірування столу, розливу напоїв і прибирання після застілля, а онлайн-сервіс передбачає замовлення їжі в будь-який час доби і її доставку в зазначене місце. До упаковки входять вологі і сухі серветки, зубочистки, жувальні гумки, столові прибори одноразового використання і все те, що потрібно для повноцінного застілля. Онлайн-ресторан SMILEFOOD використовує екоупаковку, яка легко утилізується, не завдає шкоди здоров'ю людини і навколишньому середовищу. Передбачена бонусна програма, за якою можна оплачувати до 100% вартості замовлення.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ