Презентація Apple

Презентація новинок Apple 2021: що показали – відео

Apple

У понеділок 18 вересня компанія Apple офіційно представить свої нові пристрої.

"Дивогляд" розповідає, чого варто очікувати від жовтневого івенту Apple.

MacBook Pro на ARM: Усі експерти сходяться на тому, що сьогодні зі 100% ймовірністю покажуть оновлені MacBook Pro. У 2021 році очікується реліз двох моделей: з екраном на 14 і 16 дюймів. Ноутбуки отримають новий дизайн зі зменшеними рамками екрана. Також відомо про повернення роз'ємів, таких як MagSafe, для зарядки, слот для SD-карт і, можливо, HDMI. Основними портами, як і раніше, будуть USB-C.

Також відомо, що 18 жовтня Apple повідомить точну дату виходу нової операційної системи macOS Monterey.

Ще одна із новинок, яка буде представлена із високою ймовірністю – навушники AirPods 3-го покоління. Подейкують, виробництво навушників вже запущено, а перша партія готова до відправлення в магазини.

Ще однією очікуваною новинкою є оновлений Mac mini. Найменший Mac отримає новий дизайн. Комп'ютер стане тоншим. Верхня сторона буде виконана з органічного скла.

Чого точно не покажуть: у 2021 році точно не вийдуть MacBook Air у новому дизайні, iMac з екраном 27 чи 32 дюймів, а також HomePod із вбудованим Apple TV.

Презентація має розпочатися о 20:00. Дивитися можна буде тут:

Нагадаємо, 14 вересня Apple представила нові iPhone 13

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ