LG OLED

Оновлена серія телевізорів LG OLED: що змінилося в топовій лінійці

moyo.ua

У 2021 році LG, не зраджуюючи традиціям, представила нову серію телевізорів. У цьому огляді піде мова про топові лінійки OLED. Спробуємо вмістити в короткому рев'ю детальний огляд – подивимося, як змінилися технічні характеристики, заявлені виробником, порівняно з торішніми моделями

Флагманська модель Z1 

Телевізори серії Z1 отримали величезний екран з роздільною здатністю 8К. Як і в торішній моделі ZX, покупці відзначають чіткість картинки, контраст і разючі соковиті кольори, насичений чорний. Висока якість картинки досягається завдяки технології самопідсвічуваних пікселів. 100 мільйонів субпікселів дають змогу отримати картинку з максимальною реалістичністю. 

Z1 має відгук всього 1 мс, завдяки чому видаватиме гравцям плавну картинку, а любителі спорту забудуть про розмитість і посмикування під час перегляду улюблених змагань. Навіть під найбільшим кутом якість картинки залишиться на висоті. Новий телевизор LG підтримує технологію Dolby Vision IQ Dolby Atmos, має ігровий режим і автоматично підлаштовує яскравість залежно від освітлення.

5 найяскравіших відмінностей нової моделі

  1. Вбудований сабвуфер і чотири динаміки утворюють систему багатоканального звуку.
  2. За оброблення зображення в 8К відповідає сучасний процесор Alpha 9 Gen.
  3. За бездротову передачу даних відповідає 802.11ax, або, як його ще називають, Wi-Fi 6.
  4. Новий розумний пульт Magic Remote 21 з підтримкою NFC.
  5. Стильний сучасний дизайн.

Модель G1

Єдина модель з оновлених OLED телевізорів, яка отримала покращений OLED-дисплей EVO. Зміни стосуються поліпшеного кольоровідтворювання і яскравості. Додатковий зелений шар і зміни в синьому зробили передачу кольору кращою і збільшили яскравість на 20%. Що стосується минулої моделі GX, зміни не такі істотні. Не сказати, що G1 – це прорив, просто якісне поліпшення. Зміни торкнулися:

  • полегшеного і тонкого пульта Magic Remote з підтримкою NFC,
  • OLED-панелі EVO,
  • дизайну,
  • центрального процесора Alfa 9.

З'явилися 4 порти HDMI 2.1. Розробники не забули й про нову операційну систему. Телевізор отримав прошивку webOS зі зміненим меню, стартовим екраном і налаштуванням.

Модель B1 і С1

У ціх двох моделях зміни настільки мінорні порівняно з попередниками BX і CX, що якщо не брати до уваги зміни в дизайні, вловити зміни в зображенні фактично неможливо. Головна відмінна риса всієї серії – глибокий чорний колір, самопідсвічувані пікселі і яскрава картинка високої чіткості. Це все залишилося в нових телевізорах LG. Всі інші зміни – як в інших моделей, – пульт, ОС, процесор, ігровий режим.

Модель A1

Цікава тим, що це найменша з телевізорів OLED. Модель отримала екран з частотою 60 Гц, а не 120, як в інших моделей серії. Відсутній ігровий режим, зменшена кількість портів, є підключення HDMI 2.1., процесор Alfa 7.І. Якщо поглянути на цінник телевізора, а він відносно не маленький, вибір тогорічного CX стає більш ніж виправданим, бо тут кращий функціонал за менші гроші.

Підсумовуючи, можна сказати що телевізори OLED від LG – це вибір тих, хто любить яскраву картинку з насиченими кольорами. Телевізор завдяки ігровому режиму і зменшенню відгуку чудово підійде любителям відеоігор. І фанати ігрових видів спорту зможуть насолоджуватися кращими моментами під будь-яким кутом. Водночас багато хто сходиться на думці, що оновлювати минулу модель серії X немає ніякого сенсу, якщо немає бажання витратити зайві кошти.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ