Facebook

Signal розповів, які дані про нас збирає Facebook, за що "зловив" бан

Shutterstock

"У світі Facebook єдине прийнятне використання – приховати від аудиторії те, що ви робите"

Компанія Signal поділилася в своєму Instagram рекламою, яку присвятила збору даних користувачів соцмережею Facebook. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Signal.

Кожний користувач міг бачити в рекламі деяку інформацію про себе, яку збирають соціальні мережі та продають до них доступ. Наприклад, про ваше місцезнаходження, інтереси, роботу та інші сфери.

"Ви бачите цю рекламу, тому що ви інструктор з пілатесу для молодят і шаленієте від мультфільмів. Це реклама використовує місце розташування і бачить, що ви в Ла-Холья. Ви читаєте блоги про батьківство і думаєте про усиновлення для ЛГБТК", – йдеться в одному з повідомлень.

За словами керівника відділу комунікацій Signal Джуна Харада, вони поділилися зовсім не таємною інформацією, але для більшості користувачів "повна картина туманна, прихована в складних, непрозорих системах і дрібному шрифті, який зазвичай прокручують".

"Ви бачите цю рекламу, тому що ви інженер-хімік, який любить K-pop. Ця реклама використовує місце розташування і бачить, що ви в Берліні. У вас з'явилася дитина і ви недавно переїхали. І ви останнім часом робите вправи для вагітних", – сповіщає інше рекламне оголошення.

У підсумку акаунт оперативно заблокувала адміністрація. Джун стверджує, треба лише бути правдивим щодо використання рекламою наших даних, "щоб бути забаненим".

"У світі Facebook єдине прийнятне використання – приховати від аудиторії те, що ви робите", – зазначив він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" писав про топ-7 найбезпечніших месенджерів, серед яких був додаток від Signal.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ