Металеві стелажі

Секрети зберігання: як вибрати металевий стелаж

УХЛ-МАШ

Знайдіть найкраще рішення для зручного і безпечного облаштування складу

Діяльність складу тісно пов'язана з товарообігом, тому приділіть увагу зберіганню продукції. Це вимагає розподілу місця, щоб продукція залишалася доступною до транспортування.

Кращим рішенням буде покупка металевих стелажів. Вони призначені для багаторівневого зберігання продукції. Це можуть бути напівфабрикати, будівельні матеріали, різна техніка і оснащення. У кожного вантажу свої особливості, які слід враховувати при розміщенні. Це часто стосується місця, адже товар не має контактувати з підлогою. Його слід встановлювати на платформі, якою є  стелажі. Вироби бувають різної комплектації, тому розглянемо особливості модульних конструкцій.

Як вибрати стелажі з металу

Часто склади постать перед проблемою зберігання вантажу, що пов'язано з браком простору. Часто продукцію розміщують на підлозі і в підручних ємностях. Це суперечить нормам зберігання і призводить до псування товару. Такі дії призводять до збитків, тому рекомендуємо придбати металеві стелажі. Вони являють собою поличні конструкції відкритого типу. За рахунок цього їх можна використовувати з будь-якого боку, що полегшує завдання колективу. Стелажі бувають різних габаритів, тому їх можна розмістити в будь-якому приміщенні. Якщо компанія розташовується компактним складом, конструкції можна розмістити впритул. Це створює єдину зону зберігання, яка економить до 75% простору.

Переваги металевих стелажів:

  • вміщують велику кількість продукції;

  • витримують тривалі навантаження;

  • не деформуються під заявленою вагою;

  • економно використовують простір складу;

  • підходять для зберігання різнотипного вантажу.

Металеві стелажі
Металеві стелажі
Фото: УХЛ-МАШ

Обладнання для складу має бути надійним, адже воно перебуває в регулярному використанні. Основним матеріалом для  виготовлення стелажів є метал. Він витримує підвищені навантаження, які виникають при складанні вантажу. Конструкція не прогинається під заявленою вантажопідйомністю, тому довго не потребує ремонту. У завантаженому вигляді стелаж має велику вагу, що створюється ризик падіння. Для безпеки оточуючих рекомендується складати вантаж, починаючи з нижніх полиць. На відміну від інших матеріалів, термін експлуатації металу необмежений. Стелажі зі сталі можуть розміщуватися в різних умовах, зокрема передбачене  приміщення з нестандартним мікрокліматом. Для цього вони зазнають фосфатування і в подальшому покриваються порошковою фарбою. Завдяки цьому стелажі легко протерти від забруднень, використовуючи вологе чищення.

Де замовити металеві стелажі в Україні

Незважаючи на просту конструкцію, стелажі полегшують роботу складу. В їх основі металеві стійки, які витримують високі навантаження. Міцні стійки скріплюються перемичками, що підвищує надійність конструкції. На них кріпляться місткі полиці, куди складається вантаж. Залежно від ваги товару, полиці можуть доповнюватися підсилювачами. Вони закріплюються на рівній відстані один від одного, але цього не завжди достатньо для габаритного вантажу. На цей випадок полиці регулюються в заданому кроці відповідно до особливостей товару. Часто стелажі розміщують на слизьких або чутливих поверхнях, тому рекомендуємо передбачити підп'ятники. Вони захистять покриття від подряпин, а також підвищать стійкість каркасу.

У виборі стелажів важливо приділяти увагу габаритам. Вони повинні враховувати площу складу, щоб не заважати пересуванню персоналу. Високе обладнання важче завантажувати, тому краще передбачити вантажну техніку. Не менш важливим є тип збірки, який буває розбірним і зварним. У першому випадку виріб збирається за інструкцією, і його можна повторно розібрати. При другому варіанті клієнт отримує габаритний стелаж з витривалою конструкцією. Показник вантажопідйомності задається для кожної моделі, тому легко вибрати стелаж під потрібні завдання. Оснащення складу - недешеве завдання, але не слід економити на обладнанні. На сайті УХЛ-МАШ можна купити стелаж з металу за низькою ціною. Менеджер запропонує модель під будь-який бюджет.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ