Facebook / Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери просять допомоги у боротьбі з "протезною мафією" (відео)

  За словами активістів, лобі виробників протезів перешкоджає відновленню кінцівок поранених бійців АТО з використанням сучасних біотехнологій.

  Таке повідомлення з’явилось на сторінці групи "Народний проект – Всеукраїнський центр волонтерів" у Facebook. Активісти пишуть: "Друзі! Потрібна ваша допомога у поширенні! "Протезна мафія" перешкоджає біотехнологіям, які дозволяють уникнути ампутацій пораненим солдатам!"

  За словами волонтерів, "складається враження, що приватні клініки й державні лікарні лобіюють інтереси постачальників протезів. Прикриваючись тим, що людина з сучасним протезом нібито може мати "повноцінне життя", лікарі навіть чути не хочуть про альтернативу – відновлення кінцівки сучасними біотехнологіями. Які, до речі, ми вже маємо".

  Один із найбільш неприйнятних аргументів за ампутацію – нижча вартість протезів. "Та нічого подібного! Біотехнологія дешевша майже в 2 рази! Коли є шанс не ампутувати руку/ногу, а відростити кістку – треба чіплятись за цей шанс всіма руками!!!" – запевняють у "Народному проекті".

  Волонтерський проект "Біотех-реабілітація поранених" вже повністю відновив 15 людей, і ще більш 30 знаходяться на різних етапах лікування. На жаль, невчасне звернення до відповідних спеціалістів призводить до ампутації. "Але багато випадків – не безнадійні. Наразі черга на біотех-реабілітацію у нас не зменшується… Дізнатись про існування цієї унікальної технології мають всі! Дякуємо за вашу небайдужість!" – кажуть активісти.

  Нагадаємо, станом на середину жовтня завдяки соціальному проекту "Біотех-реабілітація поранених" від ампутації ноги чи руки вдалось врятувати 35 бійців.

  Попередній матеріал
  У Аргентині в провалля впав поліцейський автобус - щонайменше 41 офіцер загинув
  Наступний матеріал
  Усі українські судді пройдуть первинне оцінювання