Олександр Попруженко
5.ua

Військовий інструктор, який накрив собою гранату і врятував 30 мобілізованих, потребує допомоги

Олександр Попруженко зазнав тяжких поранень під час нещасного випадку на навчальному полігоні. Одеські медики стабілізували стан, але йому необхідна термінова операція на очах. Вітчизняні лікарі за операції такої складності не беруться.

Олександр Попруженко у лютому екстерном закінчив військовий виш. Потому його направили до Миколаєва тренувати мобілізованих бійців. 20-річний інструктор разом із новобранцями відпрацьовували кидання гранат. На одному із занять бойовий снаряд із висмикнутим кільцем упав посеред групи військових. Олександр, не вагаючись, накрив собою гранату.

До одеського військового госпіталю Олександра доправили із ураженнями очей та кінцівок. Лікарі стабілізували стан пацієнта. Втім зазначають, щоб урятувати зір хлопцю, необхідна термінова операція за кордоном.

Одеські медики уже з'ясували: за таку офтальмологічну операцію візьмуться ізраїльські медики. Коштуватиме вона приблизно 50 тисяч доларів. Для родини така сума не підйомна. Хрещений та дядько хлопця нині боронять країну у зоні проведення АТО.

За тиждень Олександр стане транспортабельним, кажуть лікарі. Вони сподіваються, що за цей час родині вдасться зібрати необхідну суму, щоб відновити зір.

Реквізити для перерахування коштів на допомогу бійцю:

Номер картки "Приватбанку" -  4149 4378 5319 6663, Попруженко Валентина Олександрівна (мати хлопця).

Більше – в сюжеті "5 каналу", Денис Соколов та Сергій Іщенко

Попередній матеріал
У Бразилії через зсув ґрунту загинули 12 людей
Наступний матеріал
На окупованих територіях Донбасу маса підприємств де-факто працює на економіку бойовиків - Гармаш

Поранений під Дебальцевим боєць потребує допомоги

Поранений боєць Ігор Назаревич потребує допомоги

Поранений боєць АТО потребує грошей на протез

Поранений у Маріуполі хлопець вилетів на реабілітацію у Литву