Василь Джаламага 5.ua

Військовослужбовець ЗСУ Василь Джаламага потребує допомоги

Військовослужбовець Збройних Сил України Василь Джаламага потребує фінансової підтримки.

Майже рік боєць служив на передовій. 5 липня під час виконання бойового завдання підірвався на розтяжці. У чоловіка ампутована права нога, уражені пальці рук. Щоб боєць знову міг ходити, йому необхідний протез. 

27-річного Василя Джаламагу торік у серпні мобілізували до 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Сухопутних військ. Служив водієм - підвозив на блокпости військовим боєприпаси та харчі. У середині липня мав звільнятися. Та за 10 днів до того під час виконання бойового завдання на Луганщині підірвався на міні. Воїну відірвало фаланги пальців на руках та сильно пошкодило праву ногу. Василь майже місяць провів на ліжку у Київському військовому шпиталі. Травмовану ногу довелося ампутувати. Загалом він переніс 9 операцій.

Коли Василя випишуть додому, медики поки не прогнозують. На загоєння ран потрібно щонайменше два місяці. З ліками допомагали волонтери. Та для подальшої реабілітації і протезування ще потрібні чималі кошти. Про яку суму йдеться, рідні бійця точно поки не знають. Проте впевнені, самостійно оплатити протезування не зможуть. Тому просять про допомогу у небайдужих. 

Василь поки на майбутнє планів не будує. Спершу, каже, потрібно знову стати на ноги. Йому важко навіть говорити. Та попри біль, запевняє, що "все нормально буде, а там подивимося".

Діана Караульна, Денис Савченко.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк р/р 4149-4978-4138-9176, рахунок на ім'я Джаламага Тетяна Володимирівна (мама бійця).

Попередній матеріал
МЗС повідомило, що серед звільнених заручників, яких доставили до столиці Малі, немає українців
Наступний матеріал
Саакашвілі хоче перехопити у РФ вантажі, які йдуть до Європи з Китаю