герой
5.ua

Герой, який врятував бійців, затиснувши гранату в руках, повернувся із лікування у Польщі

Іван Кушнерьов урятував побратимів затиснувши гранату, що прилетіла від бойовиків, у своїх руках. Їх відірвало, проте через бюрократів, допомогу від держави у протезуванні не отримав. Тож рятували його волонтери, які назбирали грошей і відправили на реабілітацію за кордон. Сьогодні герой повернувся.

У Польщі Івану лікували ушкоджені руки. І встановили протез лівої. Боєць зізнається, що до нової  руки ще треба звикати. Про своє здоров'я розповідає неохоче.

Минулого літа Іван брав участь у боях поблизу Іловайська, потрапив у полон. Повернувся на фронт. У листопаді до його рук потрапила несправна граната. Зрозумівши, що вона може здетонувати, Іван затис її у руках. Пояснює – поряд  було багато побратимів. Не хотів, щоб їх зачепило. Через свій учинок боєць втратив кисті обох рук та праве око.

Через бюрократичну тяганину, Іван не потрапив до програми державного протезування військових. Допомагати хлопцю зголосилися небайдужі люди. На зібрані від пожертв кошти, організували лікування у польській клініці. Та грошей вистачило лише на один протез. З другим ситуація поки що не вирішена, бо протезування потрібне часткове. А воно і дорожче, і складніше.

Нині на Івана чекає довготривала реабілітація та адаптація до мирного життя. У планах хлопця –закінчити університет та стати журналістом.

Олена Караульна, Іван Гопко, Запоріжжя, "5 канал"

Попередній матеріал
В Одесі активісти вимагають розслідувати побиття євромайданівців
Наступний матеріал
Путін шантажує Європу початком великої війни - Фесенко

До Австрії на лікування прибуло п‘ять українських військових

До Кракова на лікування відправили пораненого бійця батальйону "Донбас"

У Генштабі розповіли про кількість поранених військових, які наразі знаходяться на лікуванні

Клініка "Феофанія" взяла на лікування 28 поранених бійців АТО