5.ua

До Маріуполя привезли поранених під Іловайськом добровольців

  19-х добровольців, поранених у ніч проти четверга у бою під Іловайськом, доправили до Маріуполя. На місцевій станції переливання крові одразу вишикувалися черги донорів, а місцеві волонтери взялися закуповувати необхідні медичні препарати.

  Олексій Середюк, боєць батальйону "Шахтарськ", розповідає про напад терористів на колону батальйону територіальної оборони "Шахтарськ" біля Іловайська: "У мене потрапила куля у руку, в іншого хлопця, який через одного стояв, 2 кулі в бронежилет, але він також вижив, і третього потрапила куля у бедро".

  У бою були поранені 19-ро бійців. Усіх їх доправили до Маріуполя. Проте вояки кажуть: мають враження, що медики були не готові до прийому таких пацієнтів.

  "Хлопцю прострелило руку и відірвало палець, ми його зразу вивели з поля бою, терміново посадили в машину і повезли. Рухались зі швидкість 180 км на годину. А медики їздили з ним 40 хвилин по палатам, не знали, що з ним робити, палець поставили у воду, а потім сказали, що його неможливо врятувати" – розповів боєць "Шахтарська" Олександр.

  Тільки-но маріупольці дізналися про таку кількість поранених, доправлених до лікарні – прийшли здавати кров. За день зголосилось 53 людини.

  Волонтери також взялися збирати кошти для придбання необхідних медикаментів і обладнання.

  Частину поранених найближчими днями перевезуть з Маріуполя до Києва. І навіть у шпиталі бійці демонструють незламність духу.

  Боєць батальйону "Шахтарськ" Олексій Середюк запевнив: "Натхнення у людей – особливо з добровольчих батальйонів – вистачить, я думаю, дуже надовго".

  Тетяна Ігнатченко, Лідія Сергіїва, Маріуполь, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Порошенко: частина військової техніки РФ, яка вторглась в Україну, вже знищена
  Наступний матеріал
  Польща вимагає зміцнення сил НАТО на сході Європи
  Loading...