боєць
5.ua

Активісти збирають гроші на реабілітацію пораненого воїна-кіровоградця

  Кіровоградські барди збирають гроші на реабілітацію пораненому 20-річному Сергію Проніну. Солдат 30-ї механізованої бригади попав під обстріл російських терористів.

  Валерій Пронін не може говорити без сліз про поранення свого сина. Чоловік розповідає, Сергій відслужив у армії уже рік, коли почалися бойові дії на Донбасі. Під час чергового відрядження на фронт рядовий був тяжко поранений поблизу Рубіжного на Луганщині. Першу допомогу Сергієві надали луганські лікарі. Потому його перевезли до Києва. Більше місяця він пролежав у комі, переніс кілька операцій. Тепер проходить реабілітацію у кіровоградській лікарні.

  Сам герой – на слова скупий. Про одужання говорить по військовому коротко. Мріє про одне – повернутися додому і гайнути з батьком на риболовлю.

  Допомогти 20-річному військовослужбовцеві вирішили кіровоградські барди. У місцевій бібліотеці вони влаштували благодійний концерт. Зібрану під час виступу суму одразу передали батькові героя, проте обіцяють і надалі збирати гроші на допомогу Сергієві Проніну.

  З Кіровограда – Дарина Романська, Іван Фоміченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Розлючені вірмени топчуть російський прапор (ФОТО)
  Наступний матеріал
  Кабмін офіційно створив Міністерство інформації

  ВР звернулась до світу з вимогою визнати "ДНР/ЛНР" російськими терористами

  Рятувальники Полтавщини розвозять допомогу переселенцям

  У Херсоні спробували підпалити офіс фонду, який допомагає українським військовим

  В Донецьку терористи продають російську гуманітарну допомогу місцевим мешканцям