vezha.org

Влада Москви не пустить ветеранів без запрошень на парад до 70-річчя Перемоги

  Російська влада не пустить на парад, присвячений 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, ветеранів, які прибудуть до Москви за власною ініціативою.

  Про це повідомив віце-мер з питань соціального розвитку Леонід Пєчатніков, пише "Коммерсант".

  За словами Пєчатнікова, ветеранів, які приїдуть до столиці без запрошення, зустрічатимуть  на вокзалах і безкоштовно відправлятимуть на автобусах у Клініку респіраторної реабілітації у Звенигороді. Як повідомляє "Коммерсант", від кожного регіону, крім Москви, на церемонію потрапить лише 1 ветеран.

  Також за інформацією віце-мера Москви, будуть вжиті заходи, аби прибуваючі до столиці на День Перемоги ветерани не ходили по місту, "не знаючи, де прилаштуватися". Під час святкувань буде працювати штаб "з виявлення, прийому і розселення" ветеранів.

  "Опрацьовано також питання альтернативного розміщення ветеранів в готелях Москви за мінімальними розцінками", - повідомив Пєчатніков. Він також запевнив, що вони зможуть взяти участь у міських святкових заходах.

  Виходячи з досвіду проведення минулорічних святкувань, чиновники відзначають, що частина ветеранів, у яких немає запрошень, приїжджають до Москви, розраховуючи, що зможуть взяти участь у параді "по замовчуванню". Проте "в зв’язку з с особливими заходами безпеки" без запрошення потрапити на парад буде неможливо.

  "При всій повазі до ветеранів, ми не зможемо гарантувати прохід на парад усім, хто приїде до Москви, хоча вони і заслуговують цього", - говорить один з чиновників комітету громадських зв'язків Москви.  Він також додав, що деякі ветерани "переоцінюють свої сили і здоров'я" і саме тому регіональна влада при розподілі запрошень не ризикує надсилати їх до Москви.

  На адресу столичної влади вже зараз надходить багато листів від ветеранів з інших регіонів, які просять допомогти їм потрапити на парад. Але такі заявки знаходяться поза межами квоти.

  Нагадаємо, що 18 березня стало відомо, що Президент Словаччини не приїде до Москви на урочистості з нагоди 70-річчя Перемоги.

  Попередній матеріал
  Розгляд справи Попова перенесли на 9 квітня
  Наступний матеріал
  Глава ДФС Білоус подав у відставку – Кабмін її прийняв

  Кемерон відмовився їхати до Москви на День Перемоги

  Президент Словаччини не поїде на парад до Москви

  Президент Польщі відмовився їхати 9 травня на парад до Москви

  Туск відмовився їхати на "парад агресорів" до Москви 9 травня