expres.ua

Військовослужбовці США візьмуть участь у святкуванні Дня перемоги у Мінську

    Близько 40 американських військових спочатку візьмуть участь у концерті в Брестській фортеці, а потім – у військовому параді у Мінську.

    Про це повідомив прес-секретар головного управління ідеологічної роботи Міністерства оборони Білорусі Володимир Макаров.

    "6 травня о Білорусь планується прибуття оркестру військово-повітряних сил США в Європі, близько 40 осіб. Американські військовослужбовці 7 травня візьмуть участь у концерті в Брестській фортеці, а 9 травня - у військовому параді в Мінську", - цитує Володимира Макарова "БЕЛТА".

    Окрім того, Макаров додав, що 70 років тому Сполучені Штати як союзник Радянського Союзу разом з іншими країнами перемогли фашизм. На його думку, той факт, що у святкових заходах до Дня Перемоги візьмуть участь американські військовослужбовці, ще раз свідчить про білоруську політику миру і злагоди.

    Нагадаємо, у Москві 9 травня планується проведення військового параду, на який відмовилися приїхати лідери США, Великої Британії, Польщі, Естонії, Литви, Латвії, Франції, Німеччини.

    Президент Білорусі Олександр Лукашенко, як раніше повідомлялося, має намір 9 травня приймати парад до 70-річчя Перемоги в Мінську, урочистості в Москві відвідає, ймовірно, 7-8 травня.

    Попередній матеріал
    Десятки мігрантів загинули у Середземному морі біля берегів Сицилії
    Наступний матеріал
    Порошенко і Яценюк привітали голову УГКЦ з 45-літтям

    Президент Туреччини відмовився їхати до Москви на парад 9 травня

    Президент Словаччини не поїде на парад до Москви

    Ще один європейський лідер відмовився їхати на парад до Путіна

    Прем’єр-міністр Польщі також не поїде на парад до Москви