expres.ua

Військовослужбовці США візьмуть участь у святкуванні Дня перемоги у Мінську

  Близько 40 американських військових спочатку візьмуть участь у концерті в Брестській фортеці, а потім – у військовому параді у Мінську.

  Про це повідомив прес-секретар головного управління ідеологічної роботи Міністерства оборони Білорусі Володимир Макаров.

  "6 травня о Білорусь планується прибуття оркестру військово-повітряних сил США в Європі, близько 40 осіб. Американські військовослужбовці 7 травня візьмуть участь у концерті в Брестській фортеці, а 9 травня - у військовому параді в Мінську", - цитує Володимира Макарова "БЕЛТА".

  Окрім того, Макаров додав, що 70 років тому Сполучені Штати як союзник Радянського Союзу разом з іншими країнами перемогли фашизм. На його думку, той факт, що у святкових заходах до Дня Перемоги візьмуть участь американські військовослужбовці, ще раз свідчить про білоруську політику миру і злагоди.

  Нагадаємо, у Москві 9 травня планується проведення військового параду, на який відмовилися приїхати лідери США, Великої Британії, Польщі, Естонії, Литви, Латвії, Франції, Німеччини.

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко, як раніше повідомлялося, має намір 9 травня приймати парад до 70-річчя Перемоги в Мінську, урочистості в Москві відвідає, ймовірно, 7-8 травня.

  Попередній матеріал
  Десятки мігрантів загинули у Середземному морі біля берегів Сицилії
  Наступний матеріал
  Порошенко і Яценюк привітали голову УГКЦ з 45-літтям

  Президент Туреччини відмовився їхати до Москви на парад 9 травня

  Президент Словаччини не поїде на парад до Москви

  Ще один європейський лідер відмовився їхати на парад до Путіна

  Прем’єр-міністр Польщі також не поїде на парад до Москви