YouTube

У Києві зняли соціальну рекламу до Дня Перемоги "Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо!"

  У Києві зняли соціальну рекламу до Дня Перемоги для ветеранів та їхніх онуків "Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо!".

  Соціальні ролики створені на замовлення групи "Інформаційний Спротив", за сприяння Національної гвардії України і Національного військово-історичного музею України, повідомляє прес-служба "Інформаційного Спротиву".

  "Цей проект націлений на те, щоб зупинити хвилю пропаганди і спекуляцій з приводу святкування Дня Перемоги, ветеранів та нагород Другої світової війни. Соціальні рекламні ролики розповідають історію двох поколінь, які знаходять спільну мову, незважаючи на бурхливий конфлікт", - повідомив народного депутата України та координатора групи "ІС" Дмитра Тимчука.

  "У центрі оповідання - ветерани, яким дзвонять їхні онуки, солдат української армії та медсестра з військового госпіталю. Ці діалоги набагато краще, ніж політична риторика, кажуть про справжнє ставлення сучасних "бандерівців", як іменує нас російська пропаганда, до пам'яті наших дідів, які зупинили фашизм. Їх подвиг ми цінуємо і ніколи не забудемо", - додав він.

  "Ми звертаємося до Міністерства інформаційної політики з проханням організувати широке поширення цих роликів і розраховуємо на підтримку. Ми вдячні тим українським телеканалам, які вже погодилися їх продемонструвати. Це дійсно важливо для країни"- підкреслив Дмитро Тимчук.

  Повідомляється, що, у проекті погодився брати участь режисер міжнародного рівня - Елі Свердлов (Ізраїль).

  "За довгі роки роботи я багато разів співпрацював з Україною і відчуваю сильну зв'язок з її людьми. Українці весь час знаходяться в пошуку справедливості. Наші фільми розповідають про різних поколіннях і їх боротьбі за свободу, яка передається від батьків до дітей, від дідів до онуків. Як ізраїльтянин, я дуже добре розумію і цю історію, і цю пристрасть".

  Партнером Елі Свердлова на проекті став український оператор Дмитро Яшенков.

  Зазначається, що ні секунди не вагаючись, підтвердили свою участь у зйомках справжні зірки вітчизняного кіно. Роль діда-льотчика виконує легендарний актор, народний артист України Володимир Дмитрович Талашко ("В бій ідуть одні старики", "Капітан Немо" і багато інших кінофільми). Роль бабусі-ветерана зіграла заслужена артистка України Ніна Василівна Антонова.

  Образи молодих героїв втілили талановиті молоді артисти - Ярослав Кучеренко та Тетяна Храпач.

  На знімальному майданчику проекту була особлива атмосфера, тому що, незважаючи на простоту подій в кадрі, клубок до горла підбирався не раз. Якнайкраще підходять проекту "фірмові" слова Володимира Талашко - "Будемо Жити!".

  Попередній матеріал
  На Луганщині підірвали автомобіль місцевого підприємця
  Наступний матеріал
  Речник АП розповів про демілітаризацію Широкиного

  Порошенко: Я не дозволю нікому вкрасти ні в народу, ні в ветеранів свято Перемоги

  Яценюк: без України перемоги над нацизмом не було б, а Путін хай енциклопедії почитає

  Чавес і Корреа заспівали на Соціальному форумі у Бразилії

  Президент підписав закон, який посилює соціальний захист переселенців із Криму та Донбасу