Фото СБУ

СБУ заарештувала 4-х російських диверсантів, які готували теракти на 9 травня - Наливайченко

  Голова СБУ запевнив: правоохоронні відомства України докладають усіх зусиль для запобігання можливим терактам в Україні 9 травня.

  За останні п'ять днів затримані всі диверсійні групи, які готували провокації і теракти - заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Для нас найголовніше, що Служба безпеки повномасштабно разом з Генпрокуратурою провела контртерористичні заходи в наших містах і областях, у всіх, без винятку. Для нас важливо, що протягом останніх п'яти днів були затримані всі диверсійні групи і були нейтралізовані спроби здійснення терактів і в Харкові, і в Донецькій області", – заявив Наливайченко журналістам у вівторок до Києва по закінченню" круглого столу "щодо роботи пропускної системи в зоні АТО.

  За словами глави СБУ, протягом п'яти днів були заарештовані четверо громадян Росії. "Кожна диверсійна група, до складу якої вони входили, нейтралізована. Двоє – Харківська область, двоє – Донецька. Їхні прізвища і дані ми також не приховуємо. Громадянин Росії Жарніков, громадянин Росії Смирнов, громадянка Росії Каміус, громадянин Росії Черних – це тільки за п'ять днів і це доказ того, що агресор продовжує направляти на наші території диверсійні групи", – резюмував глава СБУ.

  Попередній матеріал
  На реалізацію інформаційних програм із держбюджету витратили 35 тис. грн
  Наступний матеріал
  У Берліні через страйки кур'єрів у банкоматах закінчилися гроші

  СБУ затримала жителя Енергодара, який "замінував" Запорізьку АЕС на травневі свята

  У Харкові затримано "Кота", який збирався влаштувати теракт у Харкові - СБУ

  СБУ оприлюднила відео допиту російського найманця з позивним "Волчара"

  В Одесі затримали майже 20 осіб, що займались сепаратистським проектом "Бессарабія" - СБУ