ria.ru

Рауль Кастро вже прибув до Москви напередодні параду 9 травня

  Президент Куби Рауль Кастро прибув з візитом до російської столиці, під час якого він має відвідати парад з нагоди святкування 70-річчя Перемоги у ВВВ і зустрітися з російськими лідерами.

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода".

  Як зазначає видання, президент Куби став першим іноземним лідером, що прибув до Російської Федерації напередодні урочистостей. Він прилетів до Москви пізно ввечері 5 травня і сьогодні мав зустрітися з головою російського уряду Дмитром Медведєвим.

  Зазначимо, що більшість світових лідерів відмовилися приїхати на запрошення Путіна до Москви на 9 травня через анексію РФ Кримського півлстрова і її роль у збройному конфлікті на Сході України. Запрошення для участі в урочистостях у російській столиці надіслали 68 главам держав і міжнародних організацій і лише близько 20 із них підтвердили намір приїхати. Серед них – голова КНР – Сі Цзіньпін, президент Куби Рауль Кастро, а також генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун.

  Нагадаємо, сьогоджні, 6 травня, стало відомо, що Президент Узбекистану передумав їхати на путінський парад до Москви.

  Попередній матеріал
  В Австрії зіткнулися два потяги – загинув машиніст
  Наступний матеріал
  Є документи, які показують криваве протистояння козаків у складі Радянської армії з їх "колегами" у складі Вермахту - історик

  Президент Узбекистану передумав їхати на путінський парад до Москви

  Президент Туреччини відмовився їхати до Москви на парад 9 травня

  Президент Словаччини не поїде на парад до Москви

  Лідер Чехії поїде до Москви на святкування Дня Перемоги