zakarpattya.net.ua

Проросійська організація влаштувала на Закарпатті концерт до 9 травня на тлі радянського прапору і георгіївських стрічок

  Сьогодні, 8 травня, в Ужгороді у приміщенні лялькового театру відбувся святковий концерт, присвячений 70-річчю Дня Перемоги над нацизмом, на тлі червоного радянського прапора і георгіївських стрічок

  Про це повідомляє місцевий портал "Закарпаття онлайн".

  За інформацією видання, плакат зі сцени "повідомив", що святковий концерт організовано Закарпатським обласним осередком російської культури. Учасники концерту виступали на тлі зображення ордену радянської епохи із серпом та молотом в "обрамленні" георгіївської стрічки.

  При цьому, жодного українського національного стягу чи будь-якої іншої української державної символіки на сцені не було, зазначає видання.

  Серед номерів святкової програми були такі: пісенна композиція від школярів у військовій формі часів Другої світової війни, дитячий танець у костюмах звіряток на тлі георгіївської стрічки та кумача з серпом та молотом, а також пісня "Шарманка" відомого російського співака Миколи Баскова у виконанні одного з місцевих вокалістів.

  При цьому, у глядацькій залі у другому ряді сиділи діти з квітами червоного маку на грудях.

  Попередній матеріал
  Юхновський запропонував перетворити Раду на двопалатний парламент
  Наступний матеріал
  Німеччина ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС