YouTube / СТБ

Макаревич знявся в українському ролику до Дня Перемоги

  Один із українських телеканалів випустив ролик "Щоб пам'ятали" до Дня Перемоги, в якому знявся російський музикант Андрій Макаревич.

  У зверненні артиста йдеться: "70 років тому була здобута перемога над фашистською Німеччиною. І це свята дата, тому що людство за цю перемогу заплатило дуже високу ціну", передає "Укрінформ".

  У кліпі акцентовано ті віхи минулої війни, які найбільше перегукуються із сьогоденням: "Якої миті Гітлер вирішив, що йому все зійде з рук? У 1938 році, коли він напав на Чехословаччину, а світ цього немов і не помітив? Або в 1939-му, коли Радянський Союз підписав з Німеччиною пакт про ненапад – і вони вдвох роздерибанили Польщу? Якісь країни думали, що їх це не торкнеться. Хтось спостерігав з-за океану. В результаті всього цього світ втратив 54 мільйони чоловік. Цю цифру неможливо собі уявити. Ми не маємо права забувати про це. Щоб пам'ятали".

  Російський поет, співак, композитор, телеведучий, організатор і багаторічний лідер рок-групи "Машина времени" Андрій Макаревич відомий своєю переконаною демократичною і антитоталітарною позицією. Він неодноразово виступав на підтримку України і проти агресивної політики Кремля, нагадує "Укрінформ".  Попередній матеріал
  Терористи стягують техніку до Донецька і Луганська під приводом майбутнього "параду" – Тимчук
  Наступний матеріал
  Італія заморозила активи Азарова-молодшого та путінського поплічника Ротенберга

  Президент заснував ювілейну медаль "70 років Перемоги над нацизмом"

  Музей ВВВ підготував виставку до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом

  Російський космічний корабель з "прапором Перемоги" впаде на планету 9 травня – NORAD

  Андрій Макаревич планує приїхати до українців навесні 2015-го року