5.ua

Бійці АТО на Донбасі самостійно відновлюють пам’ятники, присвячені Дню перемоги

  Українські військовослужбовці на Сході України відновлюють пам’ятники до 9 травня.

  Боєць Збройних сил Святослав сьогодні допоміг привести до ладу занедбану братську могилу у Кирилівці. "Щоб вшанувати пам'ять загиблих тих, які тут загинули, хлопців, таких, як ми ", - пояснив військовий.

  Напередодні, у понеділок, українські військові приступили до реставрації пам’ятників Другої світової у Широкиному, після того як провели там суботник.

  "У суботу ми провели суботник, а зараз приступаємо до робіт по ремонту і оновленню пам'яток Великої вітчизняної війни, зараз  ось по всіх селах команда: привести в порядок монументи невідомому солдату, обеліски, і, відповідно, допомогти наявними на цю годину реальним учасникам Великої вітчизняної", - розповів командир 37 батальйону "Соболь".

  Нещодавно ж у Павлополі військовослужбовець ЗСУ з позивним "Каспер" посадив квіти біля пам’ятника воїнам, які звільнили місто від нацистських окупантів.

  "День Перемоги - це свято. Дід мій загинув за цю перемогу. Багато поклали своє життя також, як зараз ми кладемо життя за нашу свободу, так і тоді помирали наші прадіди і діди за свободу… Це і повага, і скорбота за загиблими. Ветеранів залишилося мало, тому їм треба віддавати данину, поки вони живі", - каже він.

  Попередній матеріал
  Військова промисловість України може вийти на світовий ринок - Лєснік
  Наступний матеріал
  Потяг Hyundai "Харків-Київ" зійшов з рейок

  Журналісти "5 каналу" побували на позиціях українських військ поблизу Чермалика, яке терористи обстріляли з протитанкових гранатометів

  Хроніка АТО за добу: бойовики дедалі частіше застосовують "Гради", загинув один військовослужбовець

  Між Росією і Польщею розгорається дипломатичний скандал через День перемоги

  У Києві зняли соціальну рекламу до Дня Перемоги "Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо!"