фото nr2.com.ua

В аеропорту "Внуково" застрягли близько тисячі туристів через скасування рейсів до Єгипту - туроператори не виходять на зв'язок

  З московського аеропорту "Внуково" надходять повідомлення про скупчення пасажирів, які не змогли вилетіти до Єгипту за придбаними раніше квитками.

  Про це повідомляє "Русская служба BBC". В аеропорту, де було скасовано три рейси компанії "Оренбурзькі авіалінії", пасажирів зібралося близько тисячі. За словами співробітника авіакомпанії, ніякої інформації про можливості отримати компенсацію або змінити країну призначення туристам не надають. Це повинен зробити туроператор, а з ним зв'язатися не можуть.

  Тим часом низка російських туроператорів оголосила про перенаправлення чартерних рейсів, що раніше прямували в Єгипет, до Туреччини. "Туроператори намагатимуться по максимуму зберегти параметри турів, придбаних туристами, в тому числі їх тривалість і зірковість готелів - настільки, наскільки це буде можливо. В Антальї, за даними туроператорів, зараз сонячно, +25", - заявила журналістам прес-секретар Російського союзу туріндустрії Ірина Тюріна.

  Нагадаємо, припинити польоти до Єгипту сьогодні, 6 листопада, розпорядився президент РФ Путін. Також зазначимо, що дедалі більше країн та окремих авіакомпаній скасовують рейси до Єгипту.

  Попередній матеріал
  У Києві в галереї "Лавра" відкрилася 17 фотовиставка газети "День"
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Сумах розпочався набір до патрульної поліції